×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: “Rikši” svinēs piecus kopīgā dziesmā norikšotus gadus

Foto: LETAFoto: LETA

Sestdien, 16. janvārī plkst. 15 un 18 Latgales vēstniecības “GORS” notiks postfolkloras grupas “Rikši” 5 gadu jubilejas un otrā albuma prezentācijas koncerts “Sieju sovu”, LA.lv uzzināja koncertzālē.

Postfolkloras grupa “Rikši”, kuras vecums 14. janvārī būs atzīmējams pusapaļā jubilejā, 2015. gada sākumā nolēma pievērsties Rēzeknes tradicionālajam repertuāram. Pirms tam lustīgas un enerģiskas dziesmas dziedātas un spēlētas gan latgaliešu mūzikas festivālos “Mūzykys skrytuļs”, gan folkloras festivālā “Baltica”, Latgales Dziesmu svētkos un XXV Vispārējos Latviešu Dziesmu un deju svētkos, tāpat arī Lietuvā, Krievijā, Francijā, Vācijā un Gruzijā, kā arī neskaitāmos koncertos, festivālos un svētkos visā Latvijā.

Grupas jubilejas un albuma prezentācijas koncertā gaidāma gan ierastā akordeona, vijoles, ģitāras, basģitāras, bubyna un piecu balsu radītā azartiskā enerģija un jautrība, gan jaunas vēsmas, idejas un jaunu ceļu meklējumi, gan kavēšanās atmiņās par piecu gadu kopā rikšošanu, un tas viss caur jokiem, stāstiem, vecām un jaunām postfolkloras grupas “Rikši” dziesmām.

Svētku reizē viesu godā būs Rēzeknes folkloras kopa “Rūta”, Rēzeknes bērnu un jauniešu folkloras kopa un kapela “Vīteri” un Jaunpiebalgas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Piebaldzēni”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+