KHL vienības Čeļabinskas “Traktor” aizsargam Dmitrijam Rjabikinam par pārkāpumu pret Jaroslavļas “Lokomotiv” pārstāvošo latviešu uzbrucēju Miķeli Rēdlihu piešķirta divu spēļu diskvalifikācija.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Svētdienas spēlē, kurā ar 2:1 uzvarēja Čeļabinskas hokejisti, Rjabikinam otrajā periodā par pārkāpumu pret Rēdlihu tika iedots divu minūšu noraidījums, tomēr KHL sporta-disciplinārā komiteja uzskata, ka tas bijis sitiens ar celi nolūkā traumēt pretinieku un pārkvalificējusi sodu uz 5+20 minūtēm, piešķirot arī divu maču diskvalifikāciju.

Rēdlihs spēlēja nepilnas 13 minūtes, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1.