Krištianu Ronaldu ar astoņiem gūtiem vārtiem ir Itālijas čempionāta otrs rezultatīvākais spēlētājs.

Itālijas čempionātā Turīnas “Juventus” viesos ar 2:0 pārspēja “Milan”, lielu lomu uzvarā nospēlējot portugāļu superzvaigznei Krištianu Ronaldu.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Jau mača sākumā Mario Mandžukičs atklāja rezultātu, bet 81. minūtē punktu ar precīzu sitienu pielika Ronaldu, turklāt tie bija 100. kluba vārti “San Siro” stadionā. Pirmā puslaika izskaņā portugālis deva padomus vārtsargam Voiceham Ščesnijam pirms Gonzalo Igvaina izpildītā 11 metru soda sitiena un – to izdevās atvairīt. Ronaldu labi pazīst Igvainu, jo agrāk spēlēja kopā Madrides “Real”.

Brīdi pēc Ronaldu vārtu guvuma Igvains nopelnīja dzelteno kartīti un par emopcionālo protestēšanu saņēma vēl vienu, tādējādi bija spiests pamest laukumu, atstājot komandu mazākumā.

“Juventus” ir pārliecinoša Itālijas čempionāta līdere, bet “Milan” atrodas piektajā vietā.