uefa.com

Artjoms Rudņevs svētdien guva vārtus, palīdzot “Hamburger SV” pirmajā spēlē Vācijas bundeslīgā pēc ziemas pārtraukuma cīnīties neizšķirti 1:1 ar “Nürnberg”.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

Rudņevs precīzi sita mača 70. minūtē, izvirzot komandu vadībā ar 1:0. Pēc piecām minūtēm mājiniekiem izlīdzinājumu panāca Tomašs Peharts.

Artjoms Rudņevs laukumā pavadīja visu spēli un šie viņam bija septītie gūtie vārti šosezon. “Hamburger SV” kopvērtējumā ar 18 spēlēs iegūtiem 25 punktiem atrodas devītajā vietā, bet “Nürnberg” ar 21 ir 15. pozīcijā 18 vienību konkurencē.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/7kFPeicwY-8″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>