Restorāni darbojas, sabiedriskā dzīve atdzimusi – Jeruzāleme šī gada martā.
Restorāni darbojas, sabiedriskā dzīve atdzimusi – Jeruzāleme šī gada martā.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

VIDEO. Sabiedriskā dzīve atjaunojusies, restorāni atvērti: Izraēlas pieredze Covid-19 krīzes pārvarēšanā 57

RīgaTV 24 speciālizlaidumā sarunā ar žurnālisti Anitu Daukšti par Izraēlas pieredzi, kas Covid-19 laikos ir kļuvusi par vakcinācijas līderi visā pasaulē, pastāstīja Latvijas vēstnieks Izraēlā Aivars Groza. Izrādās, tur darbojas “burkāna un pātagas” princips.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem 24
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi”
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Lasīt citas ziņas

Anita Daukšte jautāja vēstniekam, kā darbojas šis “burkāna un pātagas” princips, lai iedzīvotājus mudinātu vai zināmā mērā “piespiestu” vakcinēties pret Covid-19?

Aivars Groza pastāstīja, ka, lai arī Izraēla šobrīd vēl aizvien ir slēgta tūristiem, sabiedriskā dzīve vietējiem iedzīvotājiem ir atjaunojusies. Tie, kas saņēmuši Covid-19 vakcīnu, savā telefonā saņem arī aplikāciju, ar kuru var apmeklēt dažādas sabiedriskas vietas un būt tur klātienē, piemēram, doties pusdienot vai vakariņot restorānos, nevis ēdienu ņemt līdzi, kā tas notiek ar tiem, kas nav vakcinējušies.

CITI ŠOBRĪD LASA
Jeruzāleme šī gada martā

Vēstnieks zināja stāstīt, ka principā šobrīd Izraēlā sabiedriskā dzīve ir atjaunojusies un vietējie iedzīvotāji, īpaši tie, kas ir saņēmuši Covid-19 vakcīnas, pandēmiju savā ikdienā vairs neizjūt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.