Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
1. jūnijs, 2015
Drukāt

VIDEO: Sarakste ar pedofilu atklāj perversākās bērnu izmantotāja fantāzijas (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Darīšu ar tevi visu, ko tu vēlies – aptuveni šādi savus potenciālos upurus uzrunājis atkārtoti aizturētais pedofils. Šī ir jau ceturtā reize, kad pateicoties Bez Tabu veiktajam eksperimentam atklātais vīrietis ir nonācis likumsargu redzeslokā par neķītrām darbībām ar nepilngadīgajiem, vēsta raidījums.

Šobrīd policijai ir zināmi četri upuri, no tiem vienu 1978. gadā dzimušais vīrietis varētu būt seksuāli izmantojis, bet pārējos trīs mēģinājis izmantot. Taču likumsargiem ir pamatotas aizdomas, ka cietušo skaits varētu būt krietni lielāks, tādēļ policija meklē ikvienu, kas cietis no attēlā redzamā vīrieša noziegumiem. Šobrīd vīrietis atrodas apcietinājumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es teiktu, ka tas Imantas pedofila portrets nemaz nav tālu no aizturētā. Teiksim, gadus 15 atpakaļ tāds viņš varēja būt. Ja nomazgātos un pie friziera aizietu, varētu pat tagad tādu uzzīmēt

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+