Sports
Futbols

VIDEO: Serbijas futbola ultras brauc uz Rīgu, būs karsti0


“Crvena Zvezda” fani pagājušajā gadā Ķelnē
“Crvena Zvezda” fani pagājušajā gadā Ķelnē
foto: REUTERS/LETA

Trešdien UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmās kārtas pirmajā mačā Jūrmalas “Spartaks” Rīgā, “Skonto” stadionā uzņems Serbijas vienību Belgradas “Crvena Zvezda”, kuru grasās klātienē atbalstīt arī aizrautīgie fani.

Serbu fani ir vieni no karstasinīgākajiem futbola pasaulē. Rīgā tiek gaidīti ap pustūkstotis “Crvena Zvezda” atbalstītāju, turklāt ieradīšoties arī draudzīgās Maskavas “Spartak” līdzjutēji, kuri arī ir slaveni ar vēlmi rīkot nekārtības. Tieši drošības apsvērumu dēļ spēle tiek organizēta Rīgā, nevis Jūrmalā.

Spēle sāksies 19.00.

“Crvena Zvezda” ir titulētākā Serbijas komanda, tiesa, tās slavas laiki bija vēl Dienvidslāvijas ērā. Pērn izdevās iekļūt Eiropas līgas turnīra izslēgšanas spēļu kārtā, bet tas arī ir lielākais panākums šajā desmitgadē, kurā labāki rezultāti bijuši nesamierināmajai sāncensei Belgradas “Partizan”. Aizvadītajā sezonā gan Sarkanās Zvaigznes pārliecinoši triumfēja Serbijas čempionātā.

Lūk video “Crvena Zvezda” fanu maršs pagājušā gada septembrī Vācijas pilsētā Ķelnē, kā arī ieskats atmosfērā stadionā Belgradā.

 

LA.lv