Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. “Šitāds dūmu mutulis!” Dobelē ģimene izglābjas, bet mājai nodeg jumts0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Aizvadītajā svētdienā Dobelē aizdedzies privātmājas jumts 200 kvadrātmetru platībā, kamēr ģimenes locekļi atpūtušies mājas viesistabā. Pirmais nelaimi pamanījis ģimenes “galva” – tēvs, kurš centies uzreiz liesmas nodzēst, bet velti. Arī blakus māju iedzīvotāji cēluši trauksmi – daudzi no viņiem izsauca ugunsdzēsējus, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Kaimiņiene atklāj, ka liesmas izplatījušās aizdomīgi strauji. “Es ar riteni braucu uz turieni. Nekas nebija! Aizbraucu līdz savai zemītei, braucu atpakaļ un skatos – šitāds dūmu mutulis un uguns uzreiz! Brīnums, no kā, kas un kāpēc tā?!” stāsta aculieciniece. “Ļoti strauji sāka degt – dažu minūšu laikā,” viņa izbrīnīti piebilst.

Par laimi ugunsgrēkā neviens cilvēks necieta – laikus evakuējās gan vīrieša sieva, gan 12 gadus vecais dēls. “Sākumā nodrošināju, lai nebūtu caurvējš, tik liela tā vilkme…Mēs bijām lejā, skatījāmies televizoru. Kad es uzskrēju augšā, tur jau bija liesmas,” pēc notikušā stāsta mājas saimnieks.

Mājas saimnieks raidījumam atklāj, ka viņam nav ne jausmas, kādēļ izcēlies ugunsgrēks. Tā kā ēka bija aprīkota ar saules baterijām, vietējie pieļauj iespēju, ka tajās radies elektrības īssavienojums, taču ēkas īpašnieks to kategoriski noliedz, jo tas tehniski nemaz neesot iespējams.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv