×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
17. maijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Skandalozā kautiņa “Artilērijas pagrabos” lietā četri aizturētie

Kadrs no videoKadrs no video

Likumsargi aizturējusi četrus jauniešus par plašu publicitāti ieguvušā kautiņa Daugavpils atpūtas klubā “Artilērijas pagrabi” izraisīšanu, informēja Valsts policijā (VP).

Naktī no 6.maija uz 7.maiju Daugavpils atpūtas klubā “Artilērijas pagrabi” tika izprovocēts konflikts apmeklētāju starpā, kas izvērtās kautiņā. Konflikta rezultātā daži apmeklētāji guva miesas bojājumus, kā arī tika traucēta sabiedriskā kārtība un kluba darbs.

Precizējot notikušā apstākļus, policijai izdevās noskaidrot, ka tonakt atpūtas klubā ienāca vairāki jaunieši, kuri, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas, rupji traucēja iestādes darbu un sabiedrisko kārtību, izraisīja konfliktu ar apmeklētājiem.

Par minēto notikumu tika uzsākts kriminālprocess.

Veicot izmeklēšanu, tika identificētas jauniešu personības, kuri izraisīja konfliktu atpūtas klubā, kā rezultātā šonedēļ policija aizturēja četrus jauniešus – divus 17 gadus un divus 18 gadus vecus. VP atzīmē, ka viens no aizturētajiem jauniešiem (18 gadus vecs) jau ir nonācis pretrunā ar likumu, proti, nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura huligāniskām darbībām, par ko attiecībā pret šo personu bija uzsākts kriminālprocess, kas šī mēneša beigās tiks izskatīts tiesā.

Policija turpina izmeklēšanu, kas uzsākta pēc Krimināllikuma 231.panta 2.daļas (par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu). Par šādu noziegumu likums paredz līdz pieciem gadiem ilgu cietumsodu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+