Sports
Ziemas sports

VIDEO: Soču kamaniņu un bobsleja trasē pastaigājies lācis0


Soču kamaniņu un bobsleja trase atrodas kalnu ciematiņā Roza Hutor, kur nav izslēgta satikšanās arī ar lāci.
Soču kamaniņu un bobsleja trase atrodas kalnu ciematiņā Roza Hutor, kur nav izslēgta satikšanās arī ar lāci.
Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Šīs nedēļas nogalē Sočos noslēdzas 2018./2019.gada sezonas Pasaules kausa izcīņa kamaniņu braukšanā, startējot arī labākajiem Latvijas kamaniņu braucējiem.

Interesanti, ka Starptautiskā Kamaniņu braukšanas federācija (FIL) dienu pirms sacensībām savos sociālajos tīklos publiskoja video, kurā redzams, kā pa Soču trasi pastaigājas lācis. Tiesa, sportistiem briesmas nedraud – šis video nav gluži “svaigs”, jo ķepainis trasi apmeklējis pirms kāda laika, viņa pastaigu fiksējot videonovērošanas kamerām.

Kāds asprātis komentāros pieļāvis, ka tas ir lāču komandas treneris, jo viņš dodas pa trasi uz augšu, kamēr lācis “sportists”, būtu gājis pretējā virzienā – no augšas uz leju.

Saistītie raksti

Soču trase atrodas kalnos Roza Hutor ciematā, kur 2014.gadā tika dalītas ziemas olimpisko spēļu medaļas. Soču olimpiskās spēles Latvijas kamaniņu braucējiem bija ļoti veiksmīgas, jo tika izcīnīti divi bronzas medaļu komplekti. Trešie divniekos bija Andris un Juris Šici, pēc tam viņiem kopā ar Mārtiņu Rubeni un Elīzu Cauci trijnieku noslēdzot arī komandu stafetē.

Tikmēr piektdien Soču trasē tika aizvadītas Nāciju kausa sacensības, kurās no latviešiem startēja tikai Artūrs Dārznieks, ieņemot piekto vietu un kvalificējoties pamatsacensībām. Sestdien sacensības aizvadīs divnieki un dāmas, bet svētdien sacentīsies vīrieši un notiks Sprinta kausa braucieni. Jācer, ka lāči trasē nedosies.

LA.lv