Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Šoferis reibumā dižojas dāmām par prieku un sadauza 3 auto0

Ekrānuzņēmums no LNT “Degpunktā” video.

Kāds dzērājšoferis Rīgā pārsteidzis daudz ko pieredzējušus policistus. Viņš pamanījies sadauzīt ne tikai savu auto, bet arī divus citus auto ielas malā. Turklāt to viņš esot izdarījis, jo vēlējies “iepatikties dāmām”, ziņoja LNT raidījums “Degpunktā”.

Īsi pirms pusnakts Purvciemā patrulējošos policistus apturējis kāds jauneklis, kurš tik tikko bija iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā – viņa “busiņš” bija atdūries pret diviem Dzelzavas ielas malā novietotiem auto.

Sastaptais vīrietis bijis manāmā reibuma stāvoklī – viņš nesakarīgi runājis un grīļojies. Vīrietis skaidrojis, ka automašīnā ir bijušas arī divas sievietes, kurām viņš vēlējies parādīt, ka prot vadīt transportlīdzekli arī ar “kājām” un šādi iekūlies ceļu satiksmes negadījumā.

Saistītie raksti

Acīmredzot, mēģinājums iekarot dāmu sirdis beidzies ar sagrāvi, jo abas pasažieres pēc avārijas devušās prom, kavalieri atstājot, tā teikt, pie “sasistas siles”. Pasažieres nav cietušas, ja jau pametušas negadījuma vietu.

Pie tam izrādījās, ka sadauzītais auto piederējis nevis “kavalierim”, bet gan viņa priekšniekam darbā. Uz notikuma vietu tika izsaukta arī Valsts policijas ekipāža.

Vīrietim konstatēts 2,65 promiļļu reibums.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv