Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Solīja remontēt īpašumus, bet “nosvīda”: krāpšanā apsūdzētais panāk tiesas pārcelšanu0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Solot remontēt īpašumus, ņēma avansu par darbu un pazuda tālēs zilajās – tāds ir teju ikviena cietušā stāsts, kurš šodien ieradās Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā cerībā, ka tiks uzsākta krāpšanā apsūdzētā Daira Ābola tiesāšana. Diemžēl kārtējo reizi process nesākās, un atkal apsūdzētais vīrietis bija atradis iemeslu, kas pārliecināja tiesu pārcelt sēdi uz vēlāku laiku, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Tāpat kā pirms pāris nedēļām, arī šoreiz tiesas sēde tika pārcelta, jo dienu iepriekš krāpšanā apsūdzētais Dairis nomainījis advokātu, kam tagad no jauna jāiepazīstas ar lietas materiāliem. Cietušie saka, ka viņiem šis juridiskais “cirks” jau ir līdz kaklam, jo izskatās, ka tiek atrasti arvien jauni veidi kā novilcināt lietas iztiesāšanu.

“Četrus gadus, ja ne visus piecus velkas lietas izskatīšana. Un viņš te staigā tāds pašapmierināts! Viņš ir afērists, ko gan viņš ir pelnījis – spēlmanis, afērists. Es domāju, ka viņam ir kaut kādi sakari,” domā cietušais Vitālijs. Viņš  tiesā cīnās par dažu simtu eiro atgūšanu, ko Ābols no viņa esot paņēmis par remonta veikšanu daudzdzīvokļu mājā.  Taču darbi nenotiks, lai gan nauda no pārējiem iedzīvotājiem savākta un iemaksāta tā sauktajam “remontētājam”.

“Degpunktā” ziņoja, ka nākamā tiesas sēde paredzēta jūnijā.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv