×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
21. novembris, 2016
Drukāt

Video: Spāņu studente nokārto dabiskās vajadzības pie Brīvības pieminekļa (15)

Kadrs no videoKadrs no video

Naktī no 18. uz 19. novembri Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki pamanīja kādu dāmu, kura notupās uz Brīvības pieminekļa kāpnēm, lai nokārtotu dabiskās vajadzības.

Videonovērošanas centra darbinieki par notiekošo nekavējoties informēja kārtības sargus, kuru patrulēšanas maršrutā iekļauta arī Brīvības pieminekļa apkārtne. Pāris minūšu laikā viens no policistiem bija klāt un noķēra dāmu tieši brīdī, kad viņa savas darbības bija beigusi un grasījās pamest notikuma vietu.

Policists panāca jauno sievieti un noskaidroja, ka viņa ir Spānijas iedzīvotāja, kura pašlaik dzīvo Rīgā, jo uzsākusi studijas vienā no galvaspilsētas augstskolām. Sarunā ar policistiem jaunā sieviete uzreiz izplūda asarās un taisnojās, ka vienkārši neesot varējusi nociesties ilgāk. Dāma nožēloja savu rīcību un teicās, ka šādi rīkojusies izmisuma vadīta, jo sapratusi, ka tālāk nepaspēšot aiziet.

Policisti pārkāpējai izskaidroja Brīvības pieminekļa nozīmi Latvijas tautai, kā arī pastāstīja, ka 18.novembrī tiek svinēta Latvijas valsts dibināšanas diena. Pret studenti uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par sīko huligānismu.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Esmu no studentiem dzirdējis, ka ir bagāti studenti vai citas personas, kuri noslēdz derības (uz lielām naudas summām) ar tiem, kuriem tā nauda mazāk, ka pēdējie vinnēs šo summu, ja aizies pie Brīvības pieminekļa un nokārtos savas dabiskās vajadzības. Šo versiju policijai vajag pārbaudīt un kā organizatorus, tā izpildītājus nekavējoties izraidīt no valsts. Iespējams, ka aiz visa tā slēpjas politisks pasūtījums, lai diskreditētu mūsu valsti.

 2. Sitā un vēl trakāk uzvedīsies migranti. Pasaules vazaņķim viss ir vienalga te, kur m..zt un ko lauzt. tāpat viņu te vneviens napazīs.
  Nekādu apzēlošanu šai melīgajai kazai!! Naudassodu un sabiedriski derīgos darbus!!

 3. Eiropas kultūras paraugs, tai kucei vaidzēja likt apēst to visu un noslīcināt kanālā.

 4. Cūka viennozīmīgi-pāris soļus tālāk apstādījumu krūmi,ja patiešām tā”piespieda”,bet nē-valsts svētkos pie saliktiem ziediem-tā jau ir speciāla”čupas” uzlikšana .

 5. Blakus ir parks ar krūmiem, bet jaukāk taču ir pačurāt uz rožu pušķiem un mārtiņpuķēm. ..

  • patiešām, pačurāšanai blakus ir parks ar krūmiem, bet tualetes nav…kur tad lai iet, ja Rīgas dome pasākumu Staro Rīga rīko līdz plkst.23.00, bet vienīgā tualete ar 2 kabīnītēm Basejkalnā darbojas vien līdz 21.00… un rinda tāda, ka pusi pasākuma jānostāv rindā ar sakrustotām kājām….
   Vienkārši sviests! Kapēc vismaz uz pasākumiem nevar uzstādīt mobīlās tualetes? Ja vēlies naksnīgo pastaigu pa Rīgu, tad būs vien jānodrošinās ar pamperiem, lai nesanāk nesmukums, jo kameras uzstādīt naudas ‘pietiek, bet tualetēm nē….

 6. Nu līdz ar šo spānietei studijas LV, cerams ir beigušās! Samksāt soda €, saboiedriskajā tualetē atstrādāt piešķirtās sodah un deportēt uz spānoju ar liegumu 15 gadus iebruakt LV. Tad varbūt ārzemju studenti un tūristi beidzot sāks mācīties vēsturi un arhitektūru!

  • Pilniigi pareizi…var jau gadiities..ka pa aciim spraagst aaraa un nevar paiet taalaak..bet jaasoda!! Nu ja ka ir jau kruumi apkaart..un veel tums’s arii..bet s’itaa…!!!??? Murgs!!

 7. .. ments redz VARONIS pret Spānijas studenti …
  Vai .. maz spēja nošļupstēt vietas, kur CITĀ reizē studente varētu atrast tualeti?
  Meitene varēja ieiet Maldonaldā …

  • ak laiki, ak tikumi! Atbildēt

   Visu zākātajos krievu laikos tās lietas centās nokārtot krūmos …

  • Piedodiet…kaads te varonis? Vins’ dara savu pienaakumu!!! Vai muusu briiviibas piemineklis ir kaada sabiedriskaa ateja????? Kaa Jums kauna nav, taadu cuuciibu aizstaaveet??? Vajadzeeja laikus mekleet ateju..makdonaldu jeb kruumus…ne muusu sveeto vietu!!! Vai varat aiziet pie karalienes pils UK un padirst???? Kauns!!!!

 8. Varbūt pie vainas ir tas, ka tuvumā nav tualetes un tā cilvēki izsaka savu protestu…

Draugiem Facebook Twitter Google+