×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
11. janvāris, 2018
Drukāt

VIDEO. Štokenbergs: čekas maisos ir arī informācija, kurš ar ko pārgulējis (20)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Aigars Štokenbergs

“Ar privātās dzīves neaizskaramību līdz šim nez kāpēc tajās diskusijās, ko es dzirdu, tiek runāts par to, ka neaizskarama ir privātā dzīve, kas attiecas uz aģentiem. Tā nebūt nav,” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāju Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) Aigars Štokenbergs apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?”.

A.Štokenbergs skaidroja, ka ir redzējis ziņojumus, kuros tiek pieminēts, kā čekas aģenti manipulējuši ar nevainīgiem pilsoņiem: “Es esmu redzējis maziņu čekas maisiņu, jo mans pienākums kā tieslietu ministram bija pārraudzīt SAB. Mazajā maisiņā bija ziņojumi, kuros, piemēram, kāds aģents raksta, ka viņš ir pārgulējis ar kāda cilvēka sievu, lai dabūtu ziņas par kaut kādu kontrabandu vai ko.”

Viņš uzskata, ka šādas informācijas publiskošana varētu negatīvi ietekmēt ar ziņojumos pieminētajiem saistītus cilvēkus. “Tagad iedomājies, ka mūsdienās kāds cilvēks šo ziņojumu publiski izlasa internetā un konstatē: “Johaidī, runa ir par manu māti, ko kaut kāds čekas aģents ir “drāzis”!” Tu gribi šādus redzēt?” raidījumā vaicāja A.Štokenbergs.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =======

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 3. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 4. Varbūt dzeltenajā presē tiešām nevajadzētu visus sarakstus drukāt? Pazīstot interneta komentāru vidi – labi nebūs. Bet kā būtu, ja šo čekas maisu informāciju padarītu publiski pieejamu, piemēram, Nacionālajā bibliotēkā vai okupācijas muzejā, vai tml? Un tad es varu aiziet un apskatīties man interesējošos uzvārdus, varbūt saprast kādus agrāk neizskaidrojamus vēstures notikumus savā un tuvinieku dzīvē, kā arī varu mainīt attieksmi pret atsevišķām personām… Nebūtu taču prātīgi ievilkt neatvērtus maisus kā tādu baidāmo bubuli nākošajā Latvijas simtgadē. Izberam, izgaismojam, nomazgājamies, apvelkam tīras drānas uz svētkiem!

 5. Tagad TĀS taču jau pavecas, khe, khēē…

 6. VDK “maisi” vienreiz par visām reizēm JĀPUBLISKO, mani neinteresē, kas tur ir iekšā, bet lai šādi štokenbergveidīgie vienreiz beigtu muldēt, ļoti žēl, ka tas netika izdarīts jau pirms divdesmit septiņiem gadiem, kuru laikā “maisu” saturs ir stipri vien paplucināts… tauta nav tik stulba, kā iedomājas vieni otri “augstākstāvošie” un nekādas “raganu medības” nenotiks, iespējams kāds “sabiedriskais muldoņa” dabūs pa ģīmi un tas arī būs viss… JĀPUBLISKO…

 7. Ar to būtu jālepojas:)

 8. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 9. Interesanti gan, tāpēc, ka kāds ar kādu ir gulēji9s, kas arī ir morālas dabas pārkāpums, nedrīkst noziedznieku vārdus publiskot? Deputātu gulēšanas katru dienu tiek apspriestas medijos un nav nekāda vaina, neviens no kauna nav nomiris. ‘tokenbergs laikam zina, ka tā ir viņa māte, tāpēc negrib, bet nevar taču tādēļ nepublicēt noziedznieku vārdus, par gandarījumu nomocītajiem, nošautajiem un izvarotajām sievietēm no čekistu puses. Ir gan mums morāle, ar visiem spēkiem un iemesliem rūpēties tikai par noziedzniekiem, nevis cietušajiem. Kad tas vienreiz beigsies? Pilna Saema un valdība ar stukačiem, tikai tāpēc laikam, citādi viss sen jau būtu izdarīts. Rokpelnis taču pateica, ka Tautas fronti dibināja čeka, tāpat kā interfronti, viņi vienkārši sadalījās divās daļās, drošības pēc, jo nevarēja taču zināt, kuri uzvarēs. Pēc tam abas likvidēja un atkal ir visi kopā, tikai tēlo dažādos.

  • Štokenbergs baidās,ka vienkāršā tauta uzzinās,ka viņa māte ir pārgulējusi ar vīrieti..fui!Ja būtu pārgulējusi ar sievieti,tad gan varētu lepoties .

 10. Tas ir gļēvums, bailes no patiesības, bailes atbildēt par savu nožēlojamo stukača dzīvi, tas mudina šos gļēvuļus piesegt, aizsargāt, attaisnot. Jādot cilvēkiem tiesības, kas ir čekas maisos sevi publiski aizstāvēt, lai pirms nāves viņu sirdsapziņa būtu tīra. Vai Štokenbergam nav bailes iet arī uz tualeti. ka kāds var izdzirdēt viņa pirdienu…..

 11. Tas gan,ja maisos ir par seksu,tad noteikti jaatver,tas bus kas labaks par seksa serialu.

 12. Latviešiem ir jāzin sava vēsture!!! Netiek taču slēpts, ka latvieši vergoja 700 gadus?

  Bet te tādas asaras, ka nekā cita svarīgāka nav!!!

  Lai veiksmīgi attīstītos maisi vienkārši ir jāpublisko!!!!

  • Latvieši vergoja tikai pēc Pētera I iebrukuma, bet jūs, zemākie primāti, visas savas imperasķijas pastāvēšanas tūkstots gadus esiet bijuši tikai vergi un esiet joprojām.

   • Nestreso par blakus teritoriju un laiku, kad tā bija daļa no Lietuvas teritorijas.

    Taču nez vai noliegsi, ka ilgu laiku latvieši bija bez pašnoteikšanās tiesībām (zem dažādām varām)?

    Stāsts ir par to, ka mēs neatsakamies no savas vēstures (arī 50 padomju okupācijas gadiem)!!!

   • ja jau esam par taisnību tad jau pie reizes varetu publicet sodienas drosibas iestazu maisus,tie nebus vieglaki par vestures maisiem.

 13. Galvenais jebkādiem līdzekļiem radīt bailes, lai tikai neatvērtu maisus!!

  No kā jābaidās?
  Ka cilvēki uzzinās, ka sieviete ir pārgulējusi? bet tas jau ir noticis!!! Un ja jau zin, ko tad? Tad jābaidās, ka vēl kāds uzzinās?
  Kādas šausmas?
  No PSRS laikiem iepotētās bailes!!!

  Un galvenais ne vārda par cietējiem, kas bija nesalīdzināmi vairāk!!!

  Maisi jātver pēc iespējas ātrāk!!

Draugiem Facebook Twitter Google+