×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
5. janvāris, 2018
Drukāt

VIDEO. Strīķe: komisijas ziņojums būs “oligarhus apkalpojošs materiāls” (7)

Foto - LETA Foto - LETA

Komentējot vakar notikušo “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas slēgto sēdi, bijusī KNAB vadītāja vietniece Juta Strīķe izteica pārliecību, ka komisijas ziņojums attaisnos oligarhus un ka to uzrakstījuši oligarhiem pietuvināti cilvēki.

“Acīmredzot, tas būs oligarhus apkalpojošs materiāls, ko viņi pasniedz kā komisijas ziņojumu. Varu tikai minēt, ka šo ziņojumu ir uzrakstījuši vai nu Borovkovs, vai Meikališas znots, kas ir Lemberga advokāts,” Strīķe sacīja RīgaTV 24 raidījumā “TOP5”.

Strīķe raidījumā atklāja, ka sēdē uzdotie jautājumi bijuši vērsti pret viņu pašu, ne oligarhiem: “Gandrīz 3 stundas parlamentārā izmeklēšanas komisija man diezgan uzbrūkošā, agresīvā tonī uzdeva jautājumus. Visu jautājumu kopsavilkums bija apmēram tāds: “Kā jūs uzdrošinājāties tik ilgi klausīties un izsekot cienījamus cilvēkus?””

Viņa uzskata, ka konstruktīvi jautājumi netika uzdoti, jo komisijas darbu diktē oligarhi un komisijas ziņojums jau tāpat ir uzrakstīts. “Zemtekstā es, protams, arī dzirdēju pilnīgi viennozīmīgi, ka Sudrabai kaut kur jau projekts ir gatavs. Judina kungs un Šica kungs par to nav īsti informēti. Varu tikai minēt, ka šo ziņojumu ir uzrakstījuši vai nu Borovkovs, vai Meikališas znots, kas ir Lemberga advokāts,” sacīja Strīķe.

Strīķe arī komentēja komisijas priekšsēdētājas Ingunas Sudrabas sniegto interviju par to, kādi ir viņas secinājumi par “oligarhu lietu”. “Sudraba jau sniedza interviju ar viņas kā komisijas priekšsēdētājas secinājumiem – ka vainīgi ir cilvēki, kas it kā neprata veikt operatīvās darbības. Lai gan pašai Sudrabai nav pielaides valsts noslēpumam, līdz ar to operatīvo lietu viņa nav redzējusi,” Sudrabas teikto kritizēja Strīķe.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Bet mīļie tautieši,vai tad valstī nav nevienas vaRASCKUMOSIŅA KAS VARĒTU TIKT GALĀ GAN AR sUDRABU,GAN lEMBERGU ,GAN VISIEM ZAGĻIEM UN PARAZĪTIEM KURI IZSŪC SULU NO lv ĶERMEŅA?tAUTA REDZ UN SAPROT KUR ŅĒMA MILJONUS ŠIE PARAZĪTI T.S. “OLIGARHI”,BET JŪS NESPĒJAT IELIKT PAREIZOS KOMATUS KRIMINĀLIZMEKLĒŠANĀ UN TAD PROTESTĒJAT BEZJĒGĀ PRET POLITPROSTITŪTI SUDRABU.Arī ar to gnīdu nevarat tikt galā.Vai NEKAD Latvija netaps TIESISKA???Tas viss ir tik pretīgi,perversi,ko neesat spējuši iznīdēt 27-ņu gadu laikā.Oligarhi dzīvos,zags,piesmies valsti un tautu mūžīgi ar tādu “tiesiskumu”.Latvieši netic “neatkarīgai”Latvijai un drīz viņi Tēvzemē būs mazākumā kā pēc 1945.gada!Ušaks ar SC izveidojis “Krimu”latvijā ar savu ārpolitiku un uzspļauj latviskajai opozīcijai kura pārstāv pamatnāciju.TAS jau robežojas ar genocīdu,bet jūs to neredzat !!

 2. Vai nebūtu laiks beigt šo bērnišķīgo “cepšanos”? PASAULES likteņi tiek izlemti līdzīgās, nesalīdzināmi daudz augstāka ranga superoligarhu konfidenciālās apspriedēs(Bilderberga, dažāda līmeņa masonu ložas utml.). Tkai galīgs antiņš tic pasaciņai par demokrātiju, par tautu pašnoteikšanos u.c. blēņām. Esam uzzinājuši kā taisa desas? Nu varam tās neēst, ja nepatīk. Nebalsojiet par šo sarunu dalībniekiem un viņu ielikteņiem turpmākajās vēlēšanās!
  Bet vai tā būs? Vēlētājiem ir ļoooooti īsa atmiņa,nu pārāk īsa.

  • kas tev liek domāt Atbildēt

   ka citi ieveletie savādāk lems un darīs? tā ir tikai tirgus pārdale, viena nauda aivieto citu naudu, bet lemj vienalga kautkur pāris veči pie glazites ielenes spaidot. ari striķe ir tikai kāda naudasmaisa publiskā pārstāve nekas vairāk

 3. visi citi vainigi. pati izgāza “oligarhu lietas”izmeklēšanu, bet vainiga lūk saeimas komisija kas acimredzot ir uzdevusi nepatikamus jautajumus gan par lietas ierosināšanu gan izmeklešanas gaitu

 4. solvita un kate – oligarhu pakalpiņi, kas steidz nomelnot Strīķi. Šie pakalpiņi ar Streļčenoku priekšgalā
  nemitīgi vajāja izmeklētājus, kuri izmeklēja šo lietu un tagad taisa lielas acis, ka nav rezultāta. Par to šie
  oligarhu advokāti komentāros neraksta ne vārda. Bet tauta jau nav muļķe – tāpat saprot, kas ir kas!

 5. Oligarhu izmeklēšanas komisijai ir jānoskaidro, kāpēc izmeklēšanas lieta nav novesta līdz tiesai, ja ir pierādījumi uz noziedzīgām darbībām, tā vismaz apgalvo Judins, kas ir iepazinies ar visu izmeklēšanas procesu. Un Strīķes pienākums bija par to atbildēt, nevis zemiski, nekulturāli, izaicinoši uzbrukt izmeklēšanas komisijai un Sudrabai. Arī tas aktierīts Kaimiņš, kā neaudzināts krancis visu laiku bļaustījās.

 6. Protams, ka KNAB bezdarbība vai neprasme ir novedusi pie oligarhu lietas izgāšanas. Varbūt visiem labi samaksāja, lai lietu izbeigtu. Bet tagad klajš Strīķes uzbrukums izmeklēšanas komisijai un tās vadītājai jau vien apliecina cik viņa ir rūdīta uz rafinēta bāba.

Draugiem Facebook Twitter Google+