×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO. SU-24 izdzīvojušais pilots: Turcija mūs nebrīdināja (18)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Pie Turcijas un Sīrijas robežas notriektās Krievijas lidmašīnas SU-24 izdzīvojušais pilots šodien sniedza interviju presei, kurā apgalvoja, ka lidmašīna Turcijas teritorijā nav ielidojusi un Turcijas gaisa spēki liktenīgo šāviņu izšāvuši bez brīdinājuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. …skaidrs,ka nebrīdināja;ja būtu teikuši ,,maķ, maķ ,, ,varbūt saprastu…!

 2. Tie, kas kaut cik orientējas krievu kara aviācijā, jums droši pateiks, ka viss tas stāsts ap otru lidmašīnas pilotu ir baltiem diegiem šūts. Ja šaubāties, uzmeklējiet “SU-24″ aprakstu internetā. Pirmkārt, šīs lidmašīnas apkalpē ir 2 cilvēki : pilots un ieroču operators jeb krieviski voružeiņik”, kas darbojas ar bruņojumu: met bumbas un šauj pa mērķiem. Nekāda otra pilota vai stūrmaņa tur nav. Otrkārt, parasti šis otrais cilvēks nav virsnieks, bet virsdienestā vai pat dienestā esošs karavīrs. To zinu, jo pats esmu dienējis aviācijā. Krievijas TV rādīja, ka bojā gājuši pilots – apakšpulkvedis un kāds matrozis, kas iespējams, arī bija šis operators no jūras aviācijas. Bet masu saziņas līdzekļos ir uzradies “otrs pilots, stūrmanis”, un vēl kapteinis( pat ierindas iznīcinātāju pilotiem ir zemākas virsnieku pakāpes!) – Murahtins, kurš tagad stāsta pasaulei, ka “Turcijas robeža nav pārkāpta un nekādu brīdinājumu nav bijis”. Vienkārši Krievijai ir vajadzīga “ticama” versija, ka Turcijas robeža nav pārkāpta.

 3. Informatīvā kara laikā Atbildēt

  SAFABRICĒT, ka tas ir tās militārās lidmašīnas pilots ir tīrais nieks. Varbūt ticamībai arī piekliboja?

 4. to Anonymous, 26.novembris Atbildēt

  … un vienādas, pēc armijas reglamenta apgrieztas frizūras!

 5. Krievi parāda jaunu stulbuma līmeni! Lielās, cik vissuperdupermegaūberkruti viņiem lidaparāti, kam pasaulē nav analogu, BET tajā pat laikā navigācija viņiem nestrādā, sakari nav, jo vai nu nestrādā, vai pālī esošie piloti nesaprot angļu valodu. Kā var militārais lidaparāts nepamanīt, ka uz viņu ir notēmēts, kur nu vel nepamanīt ka ir izšauts!

 6. Lidotaaju sejas neraada nevienaa klipaa, kur tie ir iesaistiiti kara darbiibaa? zinamu iemeslu deel’

 7. Ielūkojaties vērīgāk attēlā: astoņi, aptuveni vienāda, armijas vecuma vīrieši spēka gados, intervē
  izglābto pilotu, kura seju vispār nerāda! Secinājumus izdariet paši.

 8. Krievu ziņās figurē 2 bojā gājušie: lidmašīnas pilots un kāds no helikoptera, kurš bija aizsūtīts palīgā
  glābt pilotus, jo pašu helikopteru nemiernieki arī saspridzināja. Par otru lidmašīnas apkalpē esošo, ko
  mūsu žurnālisti nepareizi dēvē par stūrmani, ziņas ir pretrunīgas. Otrs lidmašīnas apkalpes loceklis apkalpo ieročus un šauj pa mērķiem, viņš neko nestūrē. Tas, ka netiek rādīta viņa seja, rada šaubas, vai tas ir īstais. Lielas ticamības tur nav.

 9. Kaapeec vinu neraada,izskataas,ka sis ir pavisam cits cilveeks.

 10. Kāpēc pilota seju nerāda, vai nav īstais

 11. Pavērojiet intervējamā pilota galvas kustības 🙂 Galveno tekstu viņš nolasa no zīmītes, kas ir cilvēkam viņa priekšā 🙂 🙂

 12. Vaņkam jau samelot, kā divus pirkstus apčurāt. Kas tam ticēs. Interesanti, kā vņš taisās “atdot parādu” ja nelido pa Turcijas teritoriju?

 13. Naivie publicētāji! Vai tad pilots teiks ko citu, kā tikai to, ka teicis Putins? Citādi tūlīt pieliks pie sienas tādu armijnieku! Priecīgs, ka ticis cauri ar veselu ādu.

 14. Ko gan citu vēl varētu teikt.šī valsts sastāv tikai no meliem un nesodāmības sajūtas,vienreiz dabūja pa muti.Drīz no krievijas vairīsies kā no spitāligiem neapskaužami.

 15. ko pilots “жопным планом”?

 16. Turki nezināja, ka krievu kara lidmašīnās nav radiosakaru, pie mums Eiropā ar ar viņiem – gaisa telpas pārkāpējiem nekad nevarēja sazināties. Krievi atkal nezināja ka turki nerunā krieviski.

 17. NEBRĪDINĀJA…. Jūs jau brīdinājumus vispār ignorējat!!! Vai neesat brīdināti, ka bijāt ielidojuši Turcijas gaisa telpā??? Bijāt!!! Respektējāt? NĒ!!! Ielidojāt ne vienu vien reizi… Tikai nevainojat turkus!!! Un vēstniecību ar olām NEVAJAG APMETĀT!!! Ar olām būtu jāapmētā robežu pārkāpēji!!! Jūs zināt, KUR lidojat, jo esat speci savā nozarē un arī kartes ĻOTI LABI PAZĪSTAT………………….

Draugiem Facebook Twitter Google+