×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
18. aprīlis, 2018
Drukāt

VIDEO. Taksometra šoferim 80 eiro sods par pārkāpumu ātruma reida laikā (4)

Ekrānuzņēmums.Ekrānuzņēmums.

Eiropas ceļu policijas tīkla rīkotajā ātruma kontroles maratonā 18.aprīlī šoferi uzvedas tāpat kā ierasts – ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi ir tādi paši kā ikdienā. Maratons sākās pulkst.6, un dienas gaitā pieķerts kāds taksometra šoferis Rīgā, uz Brīvības ielas, kurš pārsniedza ātrumu par 27 km/h, vēstī TV3 raidījums “Degpunktā”.

Taksometra vadītājs braucis pāri Gaisa tiltam VEF virzienā, veicis apdzīšanas manervu, neievērojot aizlieguma zīmi un braucis pa tramvajas sliedēm. Papildus šim visam šoferis būtiski pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu pilsētā. Atļautais ātrums tur ir 30 km/h, bet taksometra vadītājs “nesies” ar 57 km/h, skaidroja ceļu policija.

Pieķertajam taksometra šoferim piemērots 80 eiro naudas sods un 1 soda punkts. “Cilvēks neliedzās, apzinās savu vainu, lūdza tikai brīdinājumu. Diemžēl par šo pārkāpumu pienākas 80 eiro naudas sods,” norādīja policija.

Plašāk pievienotajā video.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Sižeta veidotāji par datu aisardzību izskatās neko nav dzirdējusi!!!

  2. LNT par datu aisardzību izskatās neko nav dzirdējusi!!!

  3. Nevajag likt muļķīgas zīmes 30 . Kas tas par ātrumu . Uz 57 nemaz nevar pabraukt Tīrākā vilkšanās .Es braucu uz 90 un man ieblieza 165 Ko man tik daudz/

  4. Nu šausmīgs pārkāpums…57 km/h . Zirgam jāsmejas. mani vienreiz sodīja par 50 km/h, atļauto 40 vietā. Lai paskatās uz ceļiem , kur atļauto 90 vietā , braucot ar 100, kāds aiznesas garām kā stāvošam…

Draugiem Facebook Twitter Google+