AP/Scanpix

Argentīnas futbola zvaigzne Lionels Mesi otrdien ceturto reizi karjerā Spānijas čempionāta spēlē izcēlās ar četriem gūtiem vārtiem, palīdzot “Barcelona” komandai tikt pie graujošas uzvaras un turpināt uzvaru sēriju.
“Barcelona” mājās ar 6:1 (2:0) sagrāva “Eibar” komandu, izcīnot piekto uzvaru tikpat mačos.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 17
VIDEO. “Vai tu zināji, ka krāpniekam nemaz nav svarīgi, vai tev kontā ir vai nav nauda?” Padoms kā pārbaudīt, vai krāpnieki uz tava vārda nav paņēmuši kredītus 4

Mesi spēles 20.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, bet otrajā puslaikā izcēlās vēl trīs reizes, nokārtojot sev “pokeru”. Viņš 43.reizi karjerā izcēlās vismaz ar trim gūtiem vārtiem spēlē.
Zīmīgi, ka šajā mačā Mesi iesita arī savus 300.vārtus “Camp Nou” stadionā, taču divas reizes viņš tur izcēlies Argentīnas izlases rindās.

“Tas, ka mesi gūst četrus vārtus spēlē, nav nekas jauns,” pēc mača sacīja “Barcelona” galvenais treneris Ernesto Valverde. “Viņš to ir izdarījis daudz reizes, taču atkārtot ko tādu nekad nav viegli. Lionels ir īpašs spēlētājs.”

Piecas reizes par gada labāko futbolistu pasaulē atzītais Mesi šosezon Spānijas čempionātā piecās spēlēs ir guvis deviņus vārtus, bet vēl divas reizes izcēlies UEFA Čempionu līgā aizvadītā vienā cīņā.