Kultūra
Māksla

VIDEO. TDA “Banga” dejotāji “uguņo” un izaicina – latvju zīmēs ir spēks!1


TDA “Banga” met izaicinājumu citiem deju kolektīviem, gatavojoties “Danču naktij Limbažos” un Latvijas 100 gadu svinībām.
TDA “Banga” met izaicinājumu citiem deju kolektīviem, gatavojoties “Danču naktij Limbažos” un Latvijas 100 gadu svinībām.
Ekrānuzņēmums no Facebook video.

Limbažos 2018.gada 9.jūnijā brīvdabas estrādē notiks grandiozs deju lieluzvedums ar vairāk nekā 1500 dejotājiem no visas Latvijas, sociālajā tīklā “Facebook” informē “Danču nakts Limbažos” veidotāji.

Laikā, kad sals kniebj degunā un ziemas elpa ir patiesi auksta, pasākuma rīkotāji aicina sildīties, skatoties spēcinošo TDK “Banga” video, kas tapis kā atbilde TDA “Diždancis” mestajam izaicinājumam!

Par latvju zīmju spēku “Bangas” dejotāji sacījuši: “Tās ir mūsu saknes un mēs esam tām piederīgi! Mēs esam par tām atbildīgi. Ikviens jauns dzinums ir sakņu spēka atainojums. Ikviens jauns dzinums ir auga ilgtspējas pamatojums! Mēs kopā veidojam sakņu spēku! Mēs esam dzinumi…”

Kā nākamie izaicinājumu saņēmuši Folk dance group “VPDK Kalve” no Jelgavas un Rīgas Skolēnu pils TDA “Uguntiņa”.

Saistītie raksti

Saviem sekotājiem sociālajā tīklā pasākuma rīkotāji atgādināja, ka atzīmējot Latvijas valsts 100 gadus un gatavojoties deju notikumam, “Danču nakts Limbažos”, aicina deju kolektīvus veidot īsus video, kuros atklāt, ko viņiem nozīmē spēcīgās latvju rakstu zīmes un kā tās izpaužas kolektīva ikdienā un svētkos.

Katrs kolektīvs “metīs” izaicinājumu savu stāstu veidot atkal nākamos deju kolektīvus.

“Laikā līdz 9.jūnijam iepazīsim un savīsim latvju zīmju rakstu no vismaz 50 dažādiem stāstiem,” vēsta ieraksts Facebook.

Skaties video!

LA.lv