Ekonomika
Bizness

VIDEO: Iespējams, tiek krāta rezerve, lai atbalstītu breksitā cietušos uzņēmējus0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – Shutterstock

“Tas, ka breksit notiks ir skaidrs. Līdz ar to, strādājot pie nākama gada budžeta, tiek paturēts prātā, ka cietais breksit ietekmēs Latvijas iekšējo kopproduktu,” tā “RīgaTV24” raidījumā “Kārtības rullis” sacīja 13.Saeimas deputāts Ritvars Jansons(NA).

Jansons sacīja, ka Latvijā ir daudz eksportētāju, kas eksportē uz Lielbritāniju, piemēram, koksni, tāpēc jāstrādā pie tā, lai šiem uzņēmumiem būtu kāds atbalsts cietā breksita gadījumā.

Saistītie raksti

Deputāts gan pats nevarot garantēt atbalstu, tas pēc viņa domām ir ekonomikas ministra lauciņš, bet tas, ka visa nauda netiek tērēta nākamā gada budžetam un ietaupītie līdzekļi varētu aiziet uzņēmēju atbalstam, esot skaidrs.

“Rezervīte tiek krāta, bet par to netiek skaļi runāts, jo tas būtu neapdomīgs solījums. Tas būtu tāpat, kā lauksaimniekiem pateikt, ja būs sausums, tad mēs jūs šogad dotēsim. Šobrīd netiek vēstīts – ja jums neveiksies Lielbritānijas tirgū, mēs no valsts puses jums palīdzēsim. Es to neapņemos teikt, bet labāk, lai ir kāda rezerve un pēc tam mēs varam domāt,” apņēmīgs ir Jansons.

LA.lv