×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
15. jūlijs, 2018
Drukāt

VIDEO: Tiesībsargs un eksperti bargi par ieceri piemaksāt pie vecāku pensijām no bērnu nodokļiem (17)

Screen Shot 2018-07-15 at 17.40.13 copy

Ekrānuzņēmums no skaties.lv

Tiesībsargs Juris Jansons un citi eksperti kritiski vērtē Labklājības ministrijas priekšlikumu no katra strādājošā sociālajām iemaksām 1% novirzīt vecāku pensiju palielināšanai. Tikmēr ministrs Jānis Reirs ir apņēmības pilns šo ideju realizēt.

Vairāk skatieties šajā TV3 ziņu sižetā:

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Man NEVAJAG tava nauda,dumjais ??? Man pašai trīs bērni dzīvo un strādā LATVIJĀ! Savu un savu bēŗnu naudu liec, KUR VĒLIES UN DOMĀ, KO un KUR RUNĀ!? IR NEPATĒSTI CILVĒKI !

 2. Ai, ai,, ai! Tad kad pieņēma atraitņu likumu, tad gan eksperti un tiesībsargs klusēja. Tas ir tāds pats populisms, kā šinī gadījumā pārdalīt sociālo budžetu atsevišķu sociālo grupu interesēs. Bet pamatpensijās aprēķina izmantojot nesaprotamus koeficientus un dzīvildzi pensijā, kas plānojās līdz 82 gadiem visiem, kaut EDSO prognozē dzīvildzi Latvijā 76,6 gadi, kas ir viena no zemākajām ES. Vispirms visiem pārrēķināt pensijas pēc vienas formulas un tad izdalīt priviliģētos slāņus

 3. Atkal jūtu kādu tur grāmatvedības mudžekli Latvijas valstī – nu nevar to lietu vienkāršot = bezbērnu nodoklis no algas un naudiņu tur, kur bērni. Nu nevar – atvainojos negrib – vajag mudžekli…

 4. Bērni vecākiem nav parādā neko.Neuzprasījās uz ciešanām šajā BĒDU IELEJĀ.

 5. Absurds!Kādu piemaksu saņems tie vecāki,kuri no dzimšanas audzina bērnu invalīdu?Cik izmisīgi šādas ģimenes skaita katru centu,lai varētu kaut drusciņ uzlabot sava bērna dzīves kvalitāti,pūlas,lai varētu iegādāties kādus palīglīdzekļus vai aizvestu bērnu ,kaut vienu reizi,uz rehabilitācijas centru…..un nestāstiet,ka valsts palīdz un visu apmaksā!Tie ir nekaunīgi meli!…..esmu pret šo ierosinājumu,jo daudzas ģimenes,kuras šobrīd nes smagu nastu,vecumdienās atkal tiks apdalītas.

 6. Domāju,ka par katru sīknaudiņu,kas ieripo pensionāra maciņā,tikai jāpriecājas. Cilvēki mīļie,kur jums tik daudz ļaunuma?

 7. Jansonam neticu ne par kapeiku. Viņš daudzos jautājumos sīkmanis un nenopietns, neprot vērtēt nopietnas lietas, viņš neaizstāv tautas intereses.

  • Tava neticība Jansonam mums ir pie pakaļas. Jansons domā ar galvu un darbojas kā valsts vīrs. Tavs komentārs liecina, ka tev nav bērnu un nekad nav bijuši.

 8. Butu taisnigi ja deputateliem maksatu minimalo,jo vini tur sez un neko nedara.latvija ir bardaks!!!Cilvekam ir jasanem ,ta lai varetu normali dzivot,neviss izdzivot.

 9. ESMU PAR!!! KĀPĒC MANI BĒRNI LATVIJĀ STRĀDĀDAMI UN DZĪVODAMI MAKSĀ SVEŠIEM NEVIS SAVAI MĀTEI, KURA TĀPAT SITAS AR PENSIJU ZEM IZTIKAS MINIMUMA??? LABI, KA VISMAZ ĀRZEMĒS STRĀDĀJOŠIE BĒRNI VAR ATSŪTĪT SAVIEM VECĀKIEM, BET MUMS KAS NOTIEK? TO 1% VIŅI PAT NEJUSTU. BEZ TAM, KAD PIELIKS TIEM, KURI BIJA SPIESTI ”SKREJOT” PAKAĻ PENSIONĒŠANAS GADIEM AIZIET PENSIJĀ TIKAI 1998.GADA 1.JŪLIJĀ??? BIJA PAT TĀDAS DARBA VIETAS, KUR ŠIEM CILVĒKIEM NEIZMAKSĀJA ATVAĻINĀJUMA NAUDU( MANAI DARBA BIEDRENEI PAR NOSTRĀDĀTO 2008./09. MĀC. G.) – SKOLAS DIREKTORS TŪLĪT LIKA IET PENSIJĀ!!!!!!!!!!!?????? KAM SŪDZĒTIES??? KĀ ”BARONS” GRIBĒJA, TĀ IZDARĪJA! UZRAKSTĪTO ATVAĻINĀJUMA PIEŠĶIRŠANAS IESNIEGUMU SAPLĒSA….

  • Mani bērni strādā un dzīvo Latvijā, es strādādams ārzemēs palīdzu viņiem. Es noteikti rakstīšu ka es atsakos no viņu palīdzības un tādām Skaidrām mani bērni naudu kopējā katlā nemetīs. Nepietika jau ar nodokli medicīnaa, ko vēl neizdomās.

 10. Un, – kur palika apsolījums Mātēm, kuras izaudzinājušas 3, un vairāk bērnu, – par katru bērnu saņemt “atlaidi” pensionēšanās vecumam VIENU GADU!!!
  Vai par to nespēj neviens padomāt un realizēt?

 11. Tad jau Reiram nav citu iespēju, kā pirms vēlēšanām likt par sevi runāt. Pilnīgs murgs! Un par tādiem kāds vēl balso…

 12. No pirmā jūlija tika palielināta piemaksa pie pensijas pensionāriem kuri pensionējās 1995 un 1996 gadā 0,5 eiro par katru nostrādāto gadu, bet kas pensionējās vēlākos gados un darba stāžs bija nostrād’tie gadi padomju laikā, tā arī palika piemaksa par katru nostrād’to gadu 0,7 lati. Kapēc par to tiesībsargs neko nekomentē. Vai tas ir taisnīgi. Iznāk par 30 nostrādātiem darba gadiem 15 eiro katru mēnesi, vieni saņem bet citi nē. Vai tas ir taisnīgi?

 13. Lai dzīvo pelēkā un melnā ekonomika!

 14. Domāju ,ka piemaksa ir taisnīga…ja vecāki ir izaudzinājuši bērnu ,kas pelna visiem naudu.

Draugiem Facebook Twitter Google+