×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
7. februāris, 2018
Drukāt

VIDEO: Tiesu izpildītājs piedzen līdzekļus no nepareizās personas (13)

Ekrānšāviņš no TV3Ekrānšāviņš no TV3

Tiesu izpildītājs piedzen līdzekļus no nepareizās personas, un kā norisinās cīņa par taisnību, skatieties “Bez Tabu” sižetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Kāds sakars šeit ar tiesu izpildītāju ja PAŠVALDĪBAS POLICIJAS PRIEKŠNIEKS ir ļoti liels dulburs un nemāk izdarīt savu darbu kārtējā komisijā.Mūsu mīļais vienīgais Kuldīgas zvaigzne GŪTPELCIŅS!!!!!!

 2. Kāda starpība vainīgs vai nevainīgs maksā ragā,tāpēc ka viņi parādu piedzinēji. Neies tač šķirot.

 3. manu komentāru nepievieno jau stundu!!!! Atbildēt

  Novēlu Arvim saņemt pienācīgu kompensāciju! Tad, iespējams, turpmāk amatpersonas darīs savu darbu atbildīgāk un nevainīgiem cilvēkiem neliks ciest (ceru, ka kompensācijas apmērs tiks atskaitīts no amatpersonu algas).

  • Kad sapņo, aizver acis, ak jā, tad gan tu nevarēsi klabināt savas blēņas. Atceries – latvijas NAV Tiesiska valsts, latvija pat nav valsts.
   Nevēlu Arvim nomierināties un neiet pret sistēmu. Citādi viņš var pazaudēt ne tikai piedzenamos 100+ eiro, viņš var zaudēt darbu un arī mājokli. “Mazais cilvēciņš” nevar uzvarēt 4.maija režīma bandītu armiju.

 4. Novēlu Arvim saņemt pienācīgu kompensāciju! Tad, iespējams, turpmāk amatpersonas darīs savu darbu atbildīgāk un nevainīgiem cilvēkiem neliks ciest (ceru, ka kompensācijas apmērs tiks atskaitīts no amatpersonu algas).

 5. Tā arī nesapratu, nepareizus datus saraksta policisti, bet vainīgs tiesu izpildītājs? Varbūt sižeta nosaukumam būtu jābūt – POLICIJA vēlas piedzīt….BEZ TABU jau nu varētu būt nedaudz korektāki.

 6. Tagad no viņa vajag piedzīt tikai x 2.

 7. tiem tiesas izpilditakiem ir dota parak liela visatlautiba vini pat ar savu lemumu no bankas cilvekam nezinot un nebridinot ne LZTI ne pati banka iznem no konta uzlikto soda naudu + vel savus nenormalos procentus atstajot tik minimalo ka rakstits likuma.ja pat cilveks ir gatavs maksat sodu nekur neizbek aibrauc uz VID sastada soda naudas grafiku ka atmaksat un gaida atbildi tad lzti jau ir noslaucis visu kas bij uz konta atstajot min.vai ta nau tautas laupisana!es domaju ka pareizak butu nobloket kontu lai pie ta neviens mirstigais netiek klat lidz lietas izskatisanai un tad ja nemaksa tad ludzu.ko jus darat!jus tak laupat.LZTI ir miljonari ta ir vieniga iestade kura krizes laika nau cietusi,jo vini tik nem.cilveks vienojas ar prokurori uz tiesu nau jaiet gaida tiesas lemumu tas atnak ar kavesanos uz kuras raktits nebij majas atstats pazinojums.tada pazinojuma vispar nebij ta ir shema ka pabarot savus kolegus un kur pa sadiem gadijumiem griesties pec palidzibas.nem atkal advokadu maksa vinam naudu un nezini vinnesi vai ne tiesu,pat ja vinnesi ta vaita to naudu neredzesi jo atdosi advokatam.uzskatu ka sada veida aplaupa tautu un tadu aplaupito ir daudz tik civeki kluse.

 8. Nu tam vīriņam nevajadzētu raustīt tīģeri aiz .., un par savas kompensācijas pieprasīšanu labāk nekunkstēt. Lai priecājas, ka viņā, ar televīzijas palīdzību, vispār ir ieklausījušies. Ja nebūtu televīzijas, tad viņš maksātu to svešo parādu ka nemetas.

  • Tik bezjēdzīgu komentāru var uzrakstīt tikai pats tiesu izpildītājs !!!!!!!!!

   • Tiesu izpildītāji ir pilnīgi kretīni. pat Krievijā ZTI nesaņem tādas “atlīdzības” par savu darbu – par viena papīrīša izrakstīšanu un nosūtīšanu (turklāt gadījumā, kad tiesa nav nosūtījusi nolēmumu un cilvēks pat nezina, ka viņam kaut kas jāmaksā) – pat 600 – 700 eur. Ja summa lielāka – vēl vairāk. Pilnīgs sviests ne valsts. Pilnīgs cilvēku beztiesiskums – nemaz nerunājot par sapuvušo un caur caurēm korumpēto tiesu sistēmu (parastās jurisdikcijas tiesas).

   • tam “ha”
    Puisīt, tu acīmredzot esi pilnīgs muļķītis. Ja tu zinātu, kāda korupcija valda visā 4.maija režīma teritrijā, tad neblētu šeit savas muļķības. Es pats esmu ticis izvazāts un nomelnots pa visiem iespējamajiem “varas” koridoriem, tikai tāpēc, ka atļāvos kategoriski nepiekrist “tiesas” safabricētajiem murgiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+