×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
19. janvāris, 2018
Drukāt

VIDEO. Traģēdija bēdīgi slavenā krustojumā (5)

EkrrānšāviņšEkrrānšāviņš

Kādas sekas bija baļķvedēja un vieglās automašīnas sadursmei bēdīgi slavenā krustojumā Pierīgā, skatieties šajā “Degpunktā” sižetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. kur tad tas viģiks ? Vai šādi mēģinās piespiest reģistrēties , lai varētu vākt cookies ? ne kas nebūs !

  2. vismaz es netaisos attaisnot ceļa uzturētājus, taču šajā gadījumā vainīga ir elementāra STOP zīmes neievērošana. Braucu garām neilgi pēc traģēdijas, un tajā putenī vēl tikai kaut kāds ceļa šķūris pietrūka. Var jau plēsties ar ceļa uzutrētājiem un visiem citiem pēc kārtas, taču pirms ir laimīgi jātiek mājās. Šoreiz kādam, un ne savas vainas dēļ, tas neizdevās. Diemžēl…

  3. Kāpēc mēs tik ļoti cenšamies attaisnot ceļu uzturētāju bezatbildību? Vai atkal radu – draugu būšana, vai vergu domāšanas kretīnisms?

  4. tas viss tur stāstītais tā varbūt arī ir, taču šīs tāpat kā ļoti daudz avāriju iemesls šajā krustojumā ir elementāra stop zīmes neievērošana. Un ja smagā šoferim nebija pēkšņas veselības problēmas, diemžēl, bet var gadīties katram, tad īsti nekāda attaisnojuma tam visam nav. Risinājumi turpmākajam varētu būt kādi divi ar pusi, ja pieņemt, ka nesaprot tā astoņstūrīgā bleķa, kas dzelten sarkani pērvēts nozīmi. Gulošais policists vai tās strīpas asfaltā, ka zobi grab, ja nebremzē. Vai arī to padarīšanu pārtaisa tā, lai sanāktu divi T veida krustojumi. Protams – pat vienkāršākais būtu sākt ievērot ceļa zīmes!

  5. “ja neievēro stop zīmi”. tad jau pa ielu iet arī nevar, var kas uzkrist uz galvas

Draugiem Facebook Twitter Google+