Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Traģēdija Ērgļu pusē: baļķvedēja un vieglā auto sadursmē bojā gājis tēvs ar meitu0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Šosejas Rīga-Ērgļi 97. kilometrā trešdien, 22.maijā, notikusi smaga sadursme – kravas automašīna “iznīcināja” vieglo automašīnu “Opel”, kurā brauca ģimene. Divi ģimenes locekļi – tēvs un meita – gājuši bojā, bet  kādas sievietes, visticamāk, meitenes mātes dzīvība karājas mata galā, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”

“Scania” baļķvedējam, kas tobrīd braucis bez kravas, esot sprāgusi riepa, tādēļ tas palicis nevadāms. Mirklis…un smagā automašīna jau atradās pretējā joslā – “šķīduši dzelži”. “Tā riepa tā sprāga!” stāsta kāds aculiecinieks, kurš blīkšķi dzirdējis.

Šajā traģiskajā avārijā bojā gājuši divi cilvēki. No gūtajām traumām gājis bojā ”Opel” šoferis, kā arī dzīvība izdzisusi viņa nepilngadīgai meitai. Ar vairākām traumām no auto “vraka” ugunsdzēsēji izvilkuši 44 gadus vecu sievieti, kura, visticamāk, ir bojāgājušās meitenes māte.

Arī ”Scania” stūrētāju mediķi nogādājuši slimnīcā. Sākotnējā policijas versija par notikušo sakrītot ar vietējo iedzīvotāju domām, ka pie vainas sprāgusī smagā auto riepa.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv