×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
13. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Trakā avārija Ogrē – “Audi” stumts gandrīz kilometru (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Īsi pirms sešiem no rīta Ogrē uz Kalna prospektā esošās dzelzceļa pārbrauktuves sadūrās kādas sievietes šosejas virzienā vadīts Audi un kravas vilciens, kas traucies uz Daugavpili. Patlaban visticamākā versija ir tāda, ka Audi neapstājās pie luksofora sarkanās gaismas.

Pēc spēcīgā trieciena, pamatīgi samīcītais automobilis, pa sliedēm stumts vēl vairākus simtus metru, tā šķērsojot pat dzelzceļa tiltu.

Vienas cietušās Audi pasažierei atbrīvošanai bija nepieciešama glābēju palīdzība, tādēļ dažu minūšu laikā nelaimes vietā ieradušies vīri no Ogres posteņa. Izmantojot hidrauliskos instrumentus, ugunsdzēsēji nogriezuši automobiļa jumtu, kundze izcelta no auto un nodota ārstu pārziņā.

Pēc notikušā vairākas stundas tika bloķēta vilcienu satiksme, kā arī transporta kustība pār šo pārbrauktuvi.

Vietējās ugunsdzēsēju daļas komandiera pienākumu izpildītājs, kurš daudzu gadu garumā piedalījies dažādos glābšanas darbos, kā arī redzējis ne vienu vien avāriju ar traģiskām sekām, domā, ka šī piektdiena, 13. datums, uzskatāma par īpaši veiksmīgu, jo sievietes palikušas dzīvas.

Šobrīd negadījuma izmeklēšana uzticēta vietējiem likumsargiem, taču vismaz pagaidām kā galvenais nelaimes iemesls tiek minēts paša cietušās autobraucējas pārkāpums.

Visticamāk, viņa ignorējot vai neievērojot aizliedzošo sarkano signālu, centusies šķērsot pārbrauktuvi. Tāpat arī vairāki raidījuma Degpunktā uzrunātie vietējie iedzīvotāji, kuri dzīvo netālu no negadījuma vietas un uz šīs pārbrauktuves redzējuši brīnumu lietas, kā galveno nelaimes iemeslu min tieši pašu autobraucēju neuzmanību.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. riebīgais vilciens !
    MAN VAJADZĒJA PĀRI, bet tas dullais skrien virsū !

Draugiem Facebook Twitter Google+