Sports
Futbols

Sofijas “CSKA” galvenais treneris Nestors el Maestro.

Pagājušajā nedēļā Bulgārijas futbola čempionāta spēlē izcēlās šovasar Latvijā pabijušās Sofijas “CSKA” komandas galvenais treneris serbs Nestors Jevtičs jeb el Maestro, kurš vietējā čempionāta spēlē nekautrējās mesties ceļos tiesneša priekšā.

Bulgārijas čempionāta šīs sezonas divas labākās komandas – Razdragas “Ludogorets” un Sofijas “CSKA” savstarpējo spēli pagājušajā nedēļā noslēdza neizšķirti 1:1. Mača beigās pārsvars bija mājiniekiem “CSKA” futbolistiem, tāpēc pēc tam, kad ceturtais tiesnesis parādīja, ka kompensācijas laikā būs vien divas papildus minūtes, el Maestro neslēpa sašutumu.

Treneris metās ceļos un lūdzēja pozā aicināja tiesnesi mainīt viedokli, lūdzot vismaz sešas papildus minūtes.

Tiesa, el Maestro ar šādu gājienu tikai sagādāja sev problēmas, jo saņēma noraidījumu un bija spiests no tribīnēm noraudzīties “CSKA” nākamo spēli.

Sofijas “CSKA” šovasar UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmās kārtas duelī tikās ar Latvijas klubu “Riga”, bulgāru vienībai tiekot tālāk pateicoties uzvarai pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā.