Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Trilleris ceļā uz Rīgu: ar vismaz 150 km/h šoferis mūk no policijas, notriec stirnu0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Šomēnes notikusi viena no pēdējā laika spraigākajām pakaļdzīšanās operācijām. Kāds “Volkswagen” šoferis bija izlēmis “pavazāt aiz deguna” policiju. Rezultātā viņš nonāca situācijā, kādu, visticamāk, pašam gadījies redzēt vien asa sižeta grāvējos, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Pirms pāris dienām Reģionālās pašvaldības policijas darbinieku ceļā Vangažos parādījies kāds inspektoriem jau labi zināms auto. Pie “Volkswagen” stūres jau iepriekš bija sēdušies apreibuši šoferi, un tas reiz pat parādījies “Degpunktā” kadros, turklāt braucamrīks vairākkārt jau pabijis policijas maksas stāvlaukumā, taču acīmredzot atkal izpirkts.

Šoreiz policisti vēl brīdi sekojuši braucējam un tad, atceroties neskaitāmās tikšanās reizes, tomēr nolēmuši, ka šo “auto pilotu” jāaptur.

Taču šoferis nereaģēja uz policijas skaņas un gaismas signāliem, tā vietā – uzsāka bēgšanu.

Jau pirmajās pakaļdzīšanās minūtēs autovadītāja ceļā parādījušās divas stirnas, taču viņš, pat nepiebremzējot, notrieca vienu no meža zvēriem un, it kā nekas nebūtu noticis, turpināja braucienu.

Pakaļdzīšanās pa apledojušo ceļu aizvedusi līdz Rīgas-Siguldas šosejai, kur, nonākot uz notīrītas brauktuves, “Volkswagen” šoferis nospiedis pedāli grīdā un iepriekš pieredzētie 50 km/h drīz vien izvērtušies par 150 km/h, un ātrums tikai palielinājies. Tā auto aiztraucies lielā ātrumā galvaspilsētas Rīgas virzienā, bet kārtības sargi pieprasījuši papildspēkus.

Pakaļdzīšanās laikā policijas spēkrats braucis ar 170 km/h, kas liecina, ka “Volkswagen” vadītājs traucies ar krietni vien lielāku ātrumu, iespējams, pat ar visiem 200 km/h.

Saistītie raksti
Pakaļdzīšanās turpinājusies līdz Rīgas robežai, kur pie Berģiem pieslēgusies vēl viena policijas ekipāža.

Tikai pāris kilometrus tālāk, jau iebraucot Juglā, priekšā izbrauca vēl viens policijas auto ar mirgojošām bākugunīm.

Acīmredzot, šajā mirklī bēgošā auto šoferis sapratis, ka viņa tālākais “lidojums” pa galvaspilsētas ielām var beigties pavisam bēdīgi, jo tālumā parādās arvien jauni policijas auto. Tādēļ “Volkswagen” šoferis nolēmis apturēt “lidojumu” un padoties policijai.

Policija konstatēja, ka šoferis ir reibumā, turklāt atkārtoti brauc bez vadītāja apliecības.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv