×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
7. septembris, 2016
Drukāt

VIDEO: Trilleris Ikšķilē, aizturot bīstamu dzērājšoferi

Kadrs no videoKadrs no video

Kādu bīstamu autobraucēju gaišā dienas laikā pa Ikšķiles ieliņām vajājuši vietējie policisti. Ko viņš bija sastrādājis un kādēļ policisti bija gatavi darīt visu, lai viņu apturētu?

Darba dienas priekšpusdienā Ikšķilē valdījis miers. Policisti atceras, ka ielās bijuši redzami vien pensionāri un jaunās māmiņas ar bērniem. Taču šajā rītā šo idilli pārtraukusi negaidīta ziņa, vēsta Bez Tabu.

Lai arī kārtības sargi notikuma vietā ieradušies pāris minūšu laikā, baltais Volkswagen bija jau nozudis. Taču vīri nav metuši plinti krūmos un turpinājuši apbraukāt tuvējās ielas, un jau Skolas ielā viņi sastapušies ar meklēto auto. Tā vadītājs, ieraugot policistus, spiedis gāzi grīdā, un sākusies spraiga pakaļdzīšanās.

Ikšķiles nodaļas priekšnieks atklāj, ka uzreiz pēc tam, kad auto nostumts no ceļa, tā stūrētājs vēl mēģinājis atpakaļgaitā izbraukt no sprosta, taču kārtības sargs paspējis izlēkt no auto, pieskriet pie vadītāja durvīm un caur logu izraut braucamrīka atslēgas. Tam sekojuši pāris cīņas paņēmieni, un abi pārsteigtie vīri noguldīti zemē.

Uz notikuma vietu izsaukta Ceļu policija, un noskaidrojies, ka aptuveni piecdesmit gadus vecais vīrietis pa Ikšķili vizinājies vairāk nekā divu promiļu reibumā. Starp citu, šim bīstamajam pārkāpējam gandrīz vai izdevies izsprukt no soda.

Nepārvaramā vēlme kunga dūšā nonākt galamērķī autobraucējam izmaksās prāvu naudas summu, turklāt turpmāk nāksies staigāt kājām. Ja šajā reizē saņemtais sods nebūs gana laba mācība, nākamā tikšanās ar policistiem līdzīgā situācijā vīrietim var beigties arī ar kriminālatbildību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+