×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
29. novembris, 2016
Drukāt

VIDEO: Tūkstošiem rīdzinieku nākamgad gaida nepatīkamas izmaiņas (10)

Foto - LETAFoto - LETA

Uzreiz pēc Jaunā gada nepatīkams pārsteigums sagaida aptuveni sešus tūkstošus rīdzinieku – par katru dzīvojamās platības kvadrātmetru, kas vienai deklarētai personai būs virs 40 kvadrātmetriem, turpmāk tiks piemērota paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme. Kopumā sadārdzinājums varētu būt aptuveni par 20 procentiem iedzīvotāju, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Rīdzinieki par to gan ir sašutuši un pauž viedokli, ka domnieku pieņemtie noteikumi ir netaisnīgi, jo liekot maksāt arī par kaimiņa tā saucamo lieko platību. Ja tu dzīvo mājā, kurā tev pieder kāda domājamā daļa un tev uz vienu deklarēto personu sanāk pat mazāk nekā 40 kvadrātmetru, bet kaimiņam, piemēram, visi simts, tad tev jāmaksā par kaimiņa lieko platību, jo nodokli aprēķina no kopējās mājas kvadratūras.

Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes vadītājs atzīst, ka tā ir, bet likums esot ieviests, lai būtu skaidrība ar deklarēto personu skaitu, platību un veicinātu ēkas sadalīt dzīvokļu īpašumos. Namos, kuros katram pieder kāda domājamā daļa, bieži vien rodas dažāda rakstura problēmas.

Starp citu, par Rīgas domes ieviesto kārtību, kā iekasēt Nekustamā īpašuma nodokli, sūdzības saņēmis arī Tiesībsarga birojs, kas pašlaik izskata, vai rīdzinieku tiesības nav pārkāptas.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Ušakovs ir mēsls!!!

 2. Balsojiet par Ušakovu !!! Kādreiz drīkstēja būt tikai kādi 12-13 m3 uz cilvēka,bet tagad taču vairāk.Malacis!Rīga tukša nepaliks ,jo Krievijā vēl biedru daudz.

 3. Beidzot Usakovs parada savas komunista smadzenes,
  Ja kadam kas vairak, atnemsim sadalisim partijas biedriem, varbut vel paliks proletariatam kas pari.
  Varbut vel izsutit trimda??

 4. Neaizmirstiet Ušakova budžetā ir milzīgs caurums. Lai to segtu tiek pieņemti šādi lēmumi.

 5. Tagad var skaidri redzet kadi idipti vada Rigas domi .

 6. Tagad var skaidri redzet kadi idioti vada musu domi

 7. Kapec man butu jamaksa par kaimina liekiem m2?Kaut kads kartejais idiotisms.

 8. Tätad Tu no laukiem, nu baigi ir ar ko lepoties..

 9. padomju savienības smadzenes

 10. gribi dzivot smirdosaja riga tad maksa

Draugiem Facebook Twitter Google+