Mobilā versija
+19.6°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
16. janvāris, 2014
Drukāt

Video: TV3 viesojas pie Bauskas “Rimi” dzimušās meitenītes (5)

Foto - kadrs no videoFoto - kadrs no video

TV3 raidījums “Bez Tabu” šonedēļ ciemojies pie ģimenes – Daces un Aigara Gūtmaņiem -, kuru meitiņa janvāra sākumā nāca pasaulē lielveikala “Rimi” tualetē Bauskā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. nabadziba bav nekads skerslis un lai veseliba gan mammai gan ari berniniem

  2. Tiem kas no “laukiem” mūsdienās dus stacijās ir gan dzemdēšanas, gan pārtīšanas punkts. Civilizācija. Ka to māti – lai labāk tankā nekā tajā šķūnī… Ja nav kur likt spermu, lai tas viepilis sienu nokrāso, jeb pielīmē tapetes.

  3. Drīkst šo ģimeni pēc gada… nu tieši vīrs visvairāk interesē..

  4. Saprotu,ka var būt trūcīgi,bet tādā gadījumā tomēr ir neprāts nelānot bērnu skaitu.Cietēji jau būs bērni.

  5. kāda runa par bērnu noņemšanu,ārprāc.normāli vecāki,vecmāmiņa enerģiska,lai palīdz labāk.nav brīnums ka jāslēpj grūtniecība.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+