Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
4. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Ugunsdzēsējs dzenas pakaļ ļoti vecai kundzei uzbrukušiem laupītājiem (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Darba dienas vidū kāds ugunsdzēsējs Lielvārdes un Brīvības ielu krustojumā kļuvis par nejaušu nozieguma aculiecinieku. Tā kā vīrietim bijusi brīvdiena, viņš devies savās ikdienas gaitās, kad, ielas malā apturot savu auto, iztālēm pamanījis trīs cilvēku grupiņu, kas ielenkusi kādu sirmgalvi, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Mirkli vērojot notiekošo, viņš sapratis, ka sieviete, iespējams, kļuvusi par nekaunīgu ļaundaru upuri.

Viens no kompānijas it kā nejauši uzgrūdies kundzei, bet kāds cits no garnadžiem, šķietami steidzot palīgā cietušajai, ieslidinājis roku viņas mēteļa kabatā.

Ļaundari ar visu guvumu – sievietes mobilo telefonu – veikli šķērsojuši ielu un iekāpuši pirmajā centra virzienā braucošajā sabiedriskā transporta līdzeklī, savukārt aculiecinieks darījis visu, lai neizlaistu viņus no acīm.

Aculiecinieka atpazītie ļaundari turpat notikuma vietā saslēgti roku dzelžos un nogādāti Teikas policijas iecirknī, kur nodoti izmeklētāju pārziņā.

Lai arī pret aizdomās turētajiem šobrīd ierosināts kriminālprocess par laupīšanu, tā kā pārkāpēji sadarbojas ar izmeklētājiem, vismaz pagaidām viņiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par 86 gadus vecās sievietes telefona nolaupīšanu ļaundariem draud cietumsods līdz pat astoņiem gadiem. Valsts policijas darbinieki izsaka lielu pateicību kolēģim no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kurš redzot notiekošo, nepalika vienaldzīgs un darīja visu, lai ļaundari saņemtu pelnīto sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ugunsdzēsējs dzenas pakaļ ļoti vecai kundzei

  2. Visu cieņu VUGD drosminiekam, ka palīdzēja aizturēt noziedzniekus, kas 86-gadīgai tantiņai mob.telefonu nozaga!

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+