×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
19. februāris, 2014
Drukāt

Video: ukraiņu jauniete emocionālā runā lūdz pasauli palīdzēt viņas tautai (9)

EkrānuzņēmumsEkrānuzņēmums

Internetā nonācis video ar kādas Ukrainas jaunietes uzrunu, kurā viņa skaidro valstī notiekošās šausmas un lūdz ārpasauli palīdzēt nemieru pārņemtajai Ukrainai.

“Es vēlos, lai jūs zināt, kāpēc tūkstošiem cilvēku ir izgājuši pilsētas ielās. Ir tikai viens iemesls. Mēs vēlamies būt brīvi no diktatūras, mēs vēlamies būt brīvi no politiķiem, kuri strādā tikai sev, kuri ir gatavi šaut, sist un ievainot cilvēkus tikai tāpēc, lai saglabātu savu naudu, māju un varu,” video vietnē “Youtube” publiskotajā sižetā saka jauniete.

Viņa pauž vēlmi, lai cilvēki Ukrainā kļūtu brīvi, un lūdz palīdzēt valstij. “Jūs varat mums palīdzēt, izstāstot šo manu stāstu saviem draugiem, parādot šo video. Lūdzu, nododiet to tālāk. Runājiet ar saviem draugiem, ģimeni un valdību un parādiet, ka jūs mūs atbalstāt.”

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. pareiza atbilde Neizprotami spriditis -lai zinatu vajag dzivot Ua.

 2. Cien. la.lv redakcija, esiet tik humāna un nepublicējiet to okupantu palieku nekaunīgos izteikumus par ukraiņiem un citām – arvien vēl viņu ekspansijas sfērā esošām tautām !
  Un arī mums, lai nepiedzīvotu Ukrainas likteni, ir no okupācijas paliekām jātiek vaļā;
  Saeimas vēlēšanās aicinu balsot tikai un vienīgi par latvisku Latviju!

 3. Где прошел хохол, еврею делать нечего!

 4. If you want to be free,OPEN YOUR EYES,stupid girl! You ask for help wrong people. Your imargined freedom will own you…

 5. Mīļā jauniete labāk griezies pie savas tautības huligāniem,lai izbeidz celt nemiierus.Ja Tu zinātu,ka eiropas demokrātijās viss darās tieši tāpat.Katram tikai rūp pagrābt sev to lielāko kumosu.Labāk pasaki,kas šos huligānus sponsorē,ka var atļauties nestrādāt un izraisīt nemierus.Ak Tu to nezini,tad nevaimanā.Eiropā būs vēl sliktāk,tur ukrainā grābj tikai tavas valsts vīri,bet eiropā jau grābj 28 valstu vīri.Tā kā nokaunies skaistulīt,10 tūkst.nav vēl tauta.

 6. Tas ir loti emocionali un skaidri pausta velesanas.Mes visi,latviesi,lietuviesi,igauni,,,esam tam gaajusi cauri…tikai musu valstis bija nedaudz labaka situacija,jo Krievija valdija Gorbacovs,kas ari bija nedaudz orientets uz brivibu un demokratiju/.Es neticu,ka Ukrainajebkad atgus brivibu un neatkaribu,jo Putinns to nekad nepielaus.

 7. Aizkustinoši.
  Bet kas jūsu lapā par problēmu, ka tā reizēm pati pārlādējas un neļauj noskatīties video līdz galam?

Draugiem Facebook Twitter Google+