Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. decembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Urbanoviča dārgais “Range Rover” rupji pārkāpj satiksmes noteikumus (3)

urbanovics1

Kāds TV3 raidījuma “Nekā personīga” skatītājs nofilmējis Jāņa Urbanoviča izmantoto Range Rover rupji pārkāpjam ceļu satiksmes noteikumus uz Rīgas-Daugavpils šosejas. Urbanovičs noliedz, ka bijis pie stūres, taču skaidrojumi rada šaubas par šā apgalvojuma patiesumu.

Saeimas deputāts saskaņietis Jānis Urbanovičs brauc ar dārgu Range Rover. Tā ir viena no lepnākajām automašīnām Saeimas deputātu autoparkā. To nevar nepamanīt. Automašīnu ievērojis arī kāds Nekā personīga skatītājs.
Skatītājs Urbanoviča auto pamanījis svētdien 11.00 no rīta uz Rīgas-Daugavpils šosejas Pļaviņās. Braucējs pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, kas minētajā vieta ir 70 kilometri stundā, apdzinis krustojumā, šķērsojot nepārtraukto līniju.

Video autors:
Automašīnu es piefiksēju tāpēc, ka skatos televizoru, sekoju līdzi politikai arī. Pēc numurzīmes pazinu – skatījos atpakaļskata spogulī un redzu, ka nu pazīstama automašīna šķiet. Nu tādas daudz mašīnas nebrauc pa mūsu ceļiem. Nu un tad skatos, ka tā ir mūsu deputāta mašīna, Jānim Urbanovičam piederoša.

Vai jūs saskatījāt pašu autovadītāju?

Autovadītāju, nu teiksim tā, man automašīna ir zemāka nekā džips. No deguna uz leju tos apaļīgos vaigus varēja redzēt, tiešām varēja pateikt, varētu būt, ka bija Jānis Urbanovičs. Cauri Pļaviņu pilsētai viņš jau izskatījās tāds diezgan nemierīgs pie stūres, un es iekšēji jutu, kad izbrauksim uz liela ceļa, viņš noteikti man dosies garām. Nu un tieši tā arī notika.

Urbanovičs ir iecienījis Range Rover spēkratus. Pie jaunākās, vairāk nekā 100 tūkstošus eiro vērtās automašīnas Range Rover, Urbanovičs tika šovasar. Automašīna reģistrēta sabiedriskajai organizācijai Baltijas Forums, kurā deputāts ir dibinātājs un prezidents. Noskatījies Nekā personīga rīcībā esošo video, Jānis Urbanovičs liedzas, ka pārkāpuma brīdī būtu bijis pie auto stūres.

Uz jautājumu, vai video pārkāpjam noteikumus ir redzams viņš, Urbanovičs atbild: “Noteikti nē! Es jau četrus gadus neesmu pārkāpis ceļu satiksmes likumus. Četrus gadus!”
Brīdi padomājis, Urbanovičs vēl arī paziņo, ka viņam ir aizdomas, kas varētu būt nekaunīgais pārkāpējs. Lepno automašīnu Baltijas forumā izmantojot vēl divi darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Biedrs Urbanovičs ir rupjš, nodevīgs cilvēks.

  2. URBIS NOKLUVIS SPIEGU ORALA izsekosana totala….

  3. video gan nevar redzet kam mašina pieder Atbildēt

    jātic uz vārda ka vaditājs spēja gan spogulī nummurus saskatit(jus paludziet viņu nodemonstret kā viš spogulī nummuru saskata teikim jusu mašinai un nosauc nekļudigi) gan braukt, gan filmēt….
    turklat ja tur 70 tad pats pārkāpj, vel ar telefonu niekojas…. sodit uz vietas šo atmaskotāju, turklat citos medijos bija atreferets ka tā rupjā pārkāpšana velk tik uz 50 eiro ja pareizi atceros . tā ka lēta sensācija, lēta, gan raidijuma žurnaļugām kauns butu jābūt, gan pārpublicētājiem

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+