×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
9. maijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Gājienā uz Uzvaras parku piedalījušies līdz 4000 dalībnieku

Foto-LETAFoto-LETA

Šodien notikušajā gājienā “Nemirstīgo pulks” piedalījušies 3500 līdz 4000 cilvēku, liecina gājiena organizatoru un Valsts policijas sniegtā informācija.

Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai teica, ka, pēc policijas aprēķiniem, kopumā gājienā piedalījušies aptuveni 3500 cilvēki. Pārkāpumi netika konstatēti.

Savukārt gājiena pārstāve Elizabete Krivcova pastāstīja, ka tajā varētu būt piedalījušies līdz pat 4000 cilvēku.

Krivcova skaidroja, ka šogad dalībnieku skaits, salīdzinot ar pērno gadu, palielinājies un, viņasprāt, šī tradīcija rada ģimeniskas sajūtas.

Viņa norādīja, ka šogad cilvēki ir labi izpratuši gājiena organizatoru ieviestos kārtības noteikumus un aizliegumus un šogad gājienu mēģināts pēc iespējas atbrīvot no jebkādiem politiskajiem vēstījumiem.

Tikmēr Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai LETA teica, ka, pēc policijas aprēķiniem, kopumā gājienā piedalījušies aptuveni 3500 cilvēki, taču pārkāpumi netika konstatēti.

Kā ziņots, gājiens sākās Slokas un Kalnciema ielas krustojumā. Sanākušo pulkā bija gan bērni ratiņos, gan arī sirmgalvji.

Ar skaļiem “urrā” saucieniem cilvēku pūlis sāka savu kustību uz gājiena galamērķi. Gājiena sākumā jaunieši karavīru formai līdzīgās drēbēs nesa lielu plakātu, uz kura rakstīts – “Tā ir viņu uzvara un mūsu atmiņas”.

Kā paredzēja gājiena plāns, daudzi klātesošie līdzi bija atnesuši bildes un plakātus ar tuvajiem cilvēkiem, kuri piedalījās 2.pasaules karā. Klātesošajiem līdzi bija arī ziedi. Vairums gājiena dalībnieku pie krūtīm bija piesprauduši Georga lentītes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+