Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. “Vairāk saules” vadītājs: Ir sajūta, ka mēģina šo lietu pabāzt zem paklāja!14


“Vairāk saules” dibinātājs un šefpavārs Endijs Bērziņš.
“Vairāk saules” dibinātājs un šefpavārs Endijs Bērziņš.
Foto – LETA/Ieva Leiniša

Pagājis mēnesis kopš kriminālpolicijas kratīšanas restorānu tīklā “Vairāk saules”.  Restorāna dibinātājs un vadītājs Endijs Bērziņš intervijā TV3 raidījumam “Bez Tabu” stāsta, ka “policija sēž ierakumos” un process esot, tā teikt, apstājies.

Kādi secinājumi pēc pieredzētā gūti un vai drīzumā varam gaidīt izmeklēšanas slēdzienu? Šim jautājumam sekoja tieša Endija Bērziņa atbilde: “Pašlaik policija sēž ierakumos, neviens neko nedara. Nav nekādas informācijas no viņiem. Mēs lūdzam palīdzību, mēs ejam uz visām nopratināšanām, darām visu, neko nebremzējam, bet pats process pašlaik ir varētu teikt, ka apstājies.”

Kratīšanas laikā paņemta gandrīz visa restorānos esošā elektronika, tostarp darbinieku privātās mantas un grāmatvedības lietas, kuru dēļ restorāns nespēj samaksāt nodokļus, taču vēloties to darīt. Bērziņš esot lūdzis nodrošināt kopijas, lai varētu maksājumus veikt, taču saņēmis atrunāšanās vēstuli vairāku lapu garumā. Bērziņš no policijas puses nejūtot atbalstu ātrākai situācijas atrisināšanai.

Saistītie raksti

“Bez Tabu” centies noskaidrot  Valsts policijas viedokli, taču komentārs no viņu puses izpaliek saistībā ar izmeklēšanu, jo publiski izpaužamas informācijas neesot. Vaicājot par laiku, kad izmeklēšanas process varētu iziet “finiša taisnē”, Endijs Bērziņš vien raustīja plecus. “Šobrīd tiek mērķtiecīgi turpināts gremdēt uzņēmumu,” uzskata Bērziņš.

“Neviens ar mums nerunā par to, neviens nesaka neko. Šovu uztaisīja (…) Ir sajūta, ka visi šo lietu mēģina pabāzt zem paklāja!” sajūtās dalījās restorāna dibinātājs.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv