×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.9°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
12. jūlijs, 2018
Drukāt

VIDEO. “Vairāk saules” vadītājs: Ir sajūta, ka mēģina šo lietu pabāzt zem paklāja! (14)

Foto - LETA/Ieva LeinišaFoto - LETA/Ieva Leiniša

"Vairāk saules" dibinātājs un šefpavārs Endijs Bērziņš.

Pagājis mēnesis kopš kriminālpolicijas kratīšanas restorānu tīklā “Vairāk saules”.  Restorāna dibinātājs un vadītājs Endijs Bērziņš intervijā TV3 raidījumam “Bez Tabu” stāsta, ka “policija sēž ierakumos” un process esot, tā teikt, apstājies.

Kādi secinājumi pēc pieredzētā gūti un vai drīzumā varam gaidīt izmeklēšanas slēdzienu? Šim jautājumam sekoja tieša Endija Bērziņa atbilde: “Pašlaik policija sēž ierakumos, neviens neko nedara. Nav nekādas informācijas no viņiem. Mēs lūdzam palīdzību, mēs ejam uz visām nopratināšanām, darām visu, neko nebremzējam, bet pats process pašlaik ir varētu teikt, ka apstājies.”

Kratīšanas laikā paņemta gandrīz visa restorānos esošā elektronika, tostarp darbinieku privātās mantas un grāmatvedības lietas, kuru dēļ restorāns nespēj samaksāt nodokļus, taču vēloties to darīt. Bērziņš esot lūdzis nodrošināt kopijas, lai varētu maksājumus veikt, taču saņēmis atrunāšanās vēstuli vairāku lapu garumā. Bērziņš no policijas puses nejūtot atbalstu ātrākai situācijas atrisināšanai.

“Bez Tabu” centies noskaidrot  Valsts policijas viedokli, taču komentārs no viņu puses izpaliek saistībā ar izmeklēšanu, jo publiski izpaužamas informācijas neesot. Vaicājot par laiku, kad izmeklēšanas process varētu iziet “finiša taisnē”, Endijs Bērziņš vien raustīja plecus. “Šobrīd tiek mērķtiecīgi turpināts gremdēt uzņēmumu,” uzskata Bērziņš.

“Neviens ar mums nerunā par to, neviens nesaka neko. Šovu uztaisīja (…) Ir sajūta, ka visi šo lietu mēģina pabāzt zem paklāja!” sajūtās dalījās restorāna dibinātājs.

Plašāk pievienotajā video.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Nesaprotu, ko te var čīkstēt? Bumba ir policijas pusē. Kur viņiem steigties? Skaties, ka nesanāk, kā mūsu eņģelim Rimšēvičam. Tāds pūkains te skraidīja, bet nu pazudis un kluss. Tas vien, ka galvojuma piķi jums aizdeva Garkānis, man liek domāt, ka es tev, draugs, neticu! Ja kļūdos, varēsi no valsts iztiesāt kādus pāris miljonus minimums, un par to mēs izdrāzīsim pasūtītāja izpildītājus. Tā ka, esi mierīgs, gaidi!

  • Kurš uzticas policijai? Vienkārši – mundiera gods ir svarīgāks par Latvijas pilsoņu drošību un aizsardzību!

  • Pārāk daudz to bumbu policijas pusē – tev tā nešķiet ?

   • Cik gadus Lembergu nebumbina un cik vēl nebumbinās ?
    Lai gan Lembergs cik desmitus gadus atpakaļ atklāti TV pateica, ka šmuguļojas, tomērt padarīt nekā nevar – pārāk daudz augstas galvas līdz ar viņējā ripotu, ko poliči nekādi nevar pieļaut.
    Ja policija būtu nokomplektēta no vāciešiem vai tatāriem, tad nevienas neatklātas lietas nebūtu — pirmie – absolūti likumpaklausīgi, otrie – absolūti godīgi.

  • par Rimšēviču piemēru nebrūvē – pabrēkās un apklusīs bez rezultātiem

 2. Ja uzņēmējs vainīgs tad jasoda.Bet ja tā ir policijas bezatbildības muļķošanās,tad kādu atbildībo būtu jaatbrīvo no ieņemamā amata.

  • Ar atbrīvošanu no amata vien šādā gadījumā nevar tikt cauri, uzņēmumam nodarītie zaudējumi jākompensē!!!

 3. Jā nu tur ir taisnība cenšas izputināt,nekā jau sarežģīta kādam neiedeva un ir OK ! Bet nodoklus maksāt vaidzēs.

 4. Kur šīnī valstī ir demokrātija un visu cilvēku vienlīdzībā likuma priekšā

 5. Kur šīnī valstī ir demokrātija un visu cilvēku vienlīdzībā likuma priekšā

 6. jevreiskaja šutka

Draugiem Facebook Twitter Google+