×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
24. maijs, 2018
Drukāt

VIDEO. Vairāki lieli Liepājas uzņēmumi nonākuši finanšu grūtībās (1)

Ekrānuzņēmumums no Kurzemes TV video.Ekrānuzņēmumums no Kurzemes TV video.

Finansiālu grūtību dēļ, kas liedz norēķināties ar kreditoriem, vienam no lielākajiem Latvijas zivjsaimniecības uzņēmumiem “Kolumbija limited” izsludināts tiesiskās aizsardzības process. Tas noticis, jo liela daļa uzņēmuma kredītu ir noslēgti ar likvidējamo akciju sabiedrību “Trasta komercbanka”. Ar naudas trūkumu saskārušies arī tādi uzņēmumi kā viens no vecākajiem Liepājas uzņēmumiem “Tosmares kuģubūvētava” un joprojām maksātnespējas procesā ieslīgusi akciju sabiedrība “KVV Liepājas metalurgs”. Taču Liepājas pašvaldība norāda, ka runāt par krīzi rūpniecības sektorā pilsētā neesot pamata, vēstī portāls “liepajniekiem.lv” un “Kurzemes TV”.

Liepājas vicemērs Ģirts Kronbergs raidījumam norādīja, ka katrs šāds problemātisks uzņēmuma gadījums jāvērtē atsevišķi, tāpēc pēc tiem nevarot spriest par visu situāciju rūpniecības nozarē Liepājā. ”Mēs ļoti labi redzam, kā attīstās kompānijas, kas ikdienā veic savā uzņēmumā investīcijas – savos darbiniekos, savās iekārtās, jaunos tirgos. Tu nevari sēdēt 50 vai 20 gadus, vai vienalga cik ilgi uz iepriekšējām investīcijām – tās ekspluatēt, neko jaunu neveidot, ar ko varētu būt konkurētspējīgāks, piedāvāt labākus produktus. Tā ir tāda likumsakarība, – vai nu akcionāru nogurums, vai nespēja redzēt tirgu plašāku. Iespējams, nāks nākošais, kurš strādās veiksmīgāk.”

Plašāk pievienotajā video.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu tas jau ir Krupņiks …. Kad pirms dažiem gadiem, kad Krievijas tirgus vēl gāja uz “urrā”, TV sūdzējās, ka nav ( Liepājā, kur degungalā kuģi nāk iekšā !) izejvielas ražošanai, painteresējos pie zvejniekiem. Atbilde bija izsmeļoša: “Viņš taču nemaksā!”

Draugiem Facebook Twitter Google+