×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. septembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Valmieras skolotāja bēgļu bērnu nosauc par “kverpli” (71)

Kadrs no videoKadrs no video

Nepatīkamā starpgadījumā iesaistījusies Valmieras Mūzikas skolas pedagoģe, kurai šobrīd draud nopietnas pārrunas ar mācību iestādes vadību, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Viņa sociālajos tīklos kādu imigrantu bērnu nosaukusi par “kverpli” un vēlējusi viņam nāvi.

Bēgļi ir aktuāls temats visā Eiropā. Sociālos tīklus pāršalcis video ar kādu patvēruma meklētāju atvasi, kurš televīzijas kameru priekšā atļāvies parādīt visai provokatīvu žestu.

Pie šā video skolotāja ierakstījusi naidīgi noskaņotu komentāru: “Šito kverpli vajadzētu uzreiz nošaut un ielikt uz mūžu ieslodzījumā arī viņa vecākus, ka tādu neradījumu izaudzinājuši!”

Pievienot komentāru

Komentāri (71)

 1. ljoti pareizi,kaapec beglju bernus nedrikst taa saukt bet latviesu beernus drikst

 2. Skolotājai ir pilnīga taisnība! Viss ir jāsauc īstajos vārdos! Un tas arī IR KVERPLIS!!!!! Rokas nost no Valmieras skolotājas!!!!!!! Viņai varētu vēl kādu prēmiju iedot! Par drosmi!

 3. Pie kādas atbildības sauks Kalnmeijeru, kad tas paziņoja ka Latvijā ievērojami piaugs noziedzības līmenis kad šeit ieradīsies bēgļu tūkstoši? Vai kāds var paskaidrot par kādiem tādiem tūkstošiem Kalnmeijers runā, ja Straujuma sola vien 776? Ko tad no mums slēpj? Nevaram tak valsts galvenajam tiesībsargam neticēt. Ja Kalnmeijers melo, tad tas skolotājas kverplis nav pat uzmanības vērts.

 4. Par Skolotājiem,PRET kverpļiem!!!

 5. Pārlasot trīsdienu komentārus,man radās vāja nojausma,ka t o m ē r liela daļa sabiedrības aizstāv tos medijos ļoti daudz peltos skolotājus.Tātad,ir pārliecība,ka arī skolotājam ir tiesības – vismaz izteikt savu attieksmi.

 6. un pareizi pateica.Es ari redzeju to sizetu kur tas KVERPLIS zimejas.Un ari rakstiju ka vajag vinu uzreiz nosaut.Jo suds ir un paliek suds.
  Lieciet miera skolotāju.

 7. Skolotājai neizturēja nervi.Katram var gadīties.Tur nav ko tiesāt, jo viņa izteica daudzu domas publiski.

 8. Sīikais migrantu atvase var rādīt,ka galvu griezīs mums nost,bet mums jābūt tik saudzīgiem tikai izsakoties vien…..

 9. Šī skolotāja deva pareizu apzīmējumu neradījumam ar tādiem žestiem, lai viņas audzēkņi saprot kas ir kas. Un pareizi darīja. Kā tik netiek apsaukāti skolotāji, vecāki un vecvecāki. Viens bastards latviešus visus bez izņēmuma nosaucis par mīzēju tautu. Neviens viņu tāpēc no darba neatbrīvos. Tādu, kas ievests Eiropā, lai mūs, neticīgos izslepkavotu bija pienākums kopā ar viņa vecākiem aizsūtīt, kur nācis. Bet Latvijā nodarboties ar savu cilvēku aizstāvību un pirmkārt skolotāju.

 10. pilnīgi esmu skolotājas pusē

 11. Vēl atliek tikai sekot Vācijas paraugam un izlikt no luksus dzīvokļiem to iemītniekus un atdot bēgļu ģimeņu izmitināšanai.

 12. Tāds jau vien tas ir. Žests jau parādīja, ko viņi taisās darīt ar mums.

 13. Ko tas .. tādu īpašu pastrādāja?

 14. Šitā visa bēgļu padarīšana ir Amerikas iluminātu kabalas tīši ieplānota un izveidota ar mērķi iznīcināt Eiropas nacionālās valstis. Viņu recepte saucas – “Problēma, Reakcija, Risinājums” Galvenais ir radīt problēmu. Problēma ir veiksmīgi radīta. Arābu valstu valdības, kas savās valstīs – Lībijā, Irākā un Irānā nodrošināja kārtību un mieru, pateicoties imperiālistu kabalas intrigām, tika gāztas, valstīs sākās kari un jukas. Dabīgi, ka viņu iedzīvotājiem radās naids pret bālģīmjiem, kas izlaupa viņu resursus un iejaucas viņu valstu lietās. Bēgļu straume gāžas uz Eiropu. Nu kur tad citur viņiem bēgt no kara? Eiropas dienvidu robeža tīšuprāt ir atstāta vaļā ne jau bez iluminātu kabalas ziņas. Reakcija – Kabalai vēlamā reakcija ir šāda: Eiropai ir jābūt humānai un bēgļi jāuzņem, neskatoties uz to, ka viņos verd naids pret baltajiem. Risinājums – Iluminātu Eiropas savienība nosaka valstīm obligātās bēgļu kvotas. Tad nu veiksmīgi visā Eiropā radīsies nākamā problēma -nekārtības, demolēšana, slepkavošana, un nacionālo valstu valdības nespēs situāciju kontrolēt. Radīsies pieprasījums pēc “stiprās rokas” Tad nu kā nākamais vienīgais iespējamais risinājums tiks piedāvāts paiet zem vienas, spēcīgas Viseiropas valdības “jumta” Tautas tam arī piekritīs, lai tikai nesāktos karš. Tā nu vienotā Eiropas valsts ir nodibināta – vēl viens solis ceļā uz Jauno pasaules kārtību un Vispasaules valdību ir izdarīts. Pēc Eiropas ar pārējiem kontinentiem galā tikt jau būs daudz vieglāk. Vispasaules valdība ( protams iluminātu kabalas vadībā) rullēs.

  • Tā tas nevar būt! Tas nav prātam aptverams! Tad jau iznāk, ka mūsu Latvijas valdība, ko mēs tik rūpīgi izvēlamies, arī… .

 15. mūsu žurnaisti ir SPIESTI teikt un propogandēt, kā pateikusi partija un valdība. No visiem Latvijas žuralistiem zinu tikai Elitu Veidemani , kas pasaka skaidri arī šajā mello jautājumā.
  Bet direktoriņš bija vienkārši gļēvs – un tas ir kā Bulgakos savā Meistarā un Margaritā teica, vislielākais grēks . Un cik bezgala daudz glēvulības tagad parāda gan mūsu valstsvīri, gan žurnalisti , gan arābu šarma apmātās meičas tv ekrānos , kuras cer tajos ienācējos nocopēt štucerus, oj oj o j.

 16. Tolerantie idioti tukšā vietā rada problēmu.

 17. Atbalstu skolotāju, kura izteica pareizu novērtējumu nelietīgā migrantu puišeļa žestam.

 18. Direktors tiešām izskatījās pēc mīkstā tipa, tāds lempis sarunā ar to jauno zaļknābi žurnālistu!!! Šitāda tipa direktori savus skolotājus NEKAD NAV AIZSTĀVĒJUŠI UN NETICU, KA ŠIS AIZSTĀVĒS!?? Tam žurnālistiņam laikam vēl nav ģimene un bērni, ja tik dedzīgi aizstāv to imigrantu …PALDIES tam operatoram, kurš fiksēja to mazo teroristu un viņa rādīto žestu!?! Citādi mēs tiešām būtu labās domās par imigrantu bērniem!? Lietu saukšana īstajos vārdos nav bērnu nīšana!? Varbūt pati jaa īstenībā ir vecene???????

 19. Ropažu mūzikas skolā učene, kura braukā no Rīgas, ne tā vien apsaukā bērnus, un nekas, visi dzīvi. Nevajag skolā strādāt skolotājiem kuri ienīst bērnus, nevajag. Bet kurš gan cits strādās? Un tad nu visi piever acis uz šādām vecenēm.

 20. Islama valstīs bērni nobriest ātrāk, turklāt viņu radikālākajiem ļaudīm nav nekādu morālu barjeru jau no mazotnes audzināt puikas par teroristu kaujiniekiem. Bērns nevis pajokoja, bet gan neuzmanīgi nodemonstrēja, kas viņš īstenībā ir.
  Līdzīgi – atceros okupācijas laikā vairākkārt dzirdētos Afganistānā dienējušo stāstus par to, kā karavīri kaujas operācijā pažēlojuši kādu pusaudzi, kurš pēc maza brīža atgriezies ar ieroci un nogalinājis pašus.

 21. Direktors ir mīkstais….. lai tad ari šitādi radījumi pārgriež viņam un viņa bērniem rīkli …..

 22. Bēgļi ir aktuāls temats visā Eiropā. Sociālos tīklus pāršalcis video ar kādu patvēruma meklētāju atvasi, kurš televīzijas kameru priekšā atļāvies parādīt visai provokatīvu žestu (pārgriezt rīkli!) .

  Pie šā video skolotāja ierakstījusi naidīgi noskaņotu komentāru: “Šito kverpli vajadzētu uzreiz nošaut un ielikt uz mūžu ieslodzījumā arī viņa vecākus, ka tādu neradījumu izaudzinājuši!”
  ————————————-
  Skolotāja ĻOTI PAREIZI teica!
  TV3 viduvējības nu gan atrada par ko baurot…

 23. Viss norāda uz to ka skolotājai darbā “netīšām” var rasties problēmas. Jāsāk domāt par jaunu darba vietu. Iesaku NA patrioti iekļaut nākošo vēlēšanu sarakstā. Mīkstmiesi direktoru aizrotēt uz Muceniekiem lai māca musulmaņiem spēlēt kokli.

  • to labdabīgo zēniņu obligāti sameklēt un pieprasīt viņa integrēšanai Latvijā,vēlams Valmierā.Lai visiem tiem,kas tagad šausminās par tā terorista izdzimuma saukšanu īstajā vārdā,sagādātu iespēju satikt viņu aci pret aci un izbaudīt šā “eņģelīša “attieksmi dabā.

 24. Apkaunojums visai skolai

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Uzraksti konkrētāk! Par ko kauns? Vai par to, ka viņa nepiedāvāja, atvainojiet, savu rīkli, vai par to, ka skolotāja pateica latvju tautas patiesās domas!
   Mums ir visādi tūtiņdreijeri, kas, dalasījušies Saulcerītes dzeju, saklausījušies Eiropas vadoņu liekulīgo demagoģiju, tagad cenšas būt vēl lielāki SVEŠAS TAUTAS cilvēkmīlētāji. Apskatāties, kas notiek Latvijas laukos, ko dara mūsu bērni, kuri vecākiem nav darba, skola ir 10 km, veikals tik pat tālu un 10 eiro banknoti viņi ir redzējuši tikai eiro ieviešanas reklāmās!
   Aizbrauciet kaut vai uz Zviedriju, pastaigājiet vakaros ielās, izbrauciet VILCIENĀ vakaros uz kādu tuvējo pilsētiņu, un, ja vēl būsiet dzīvi, uzraksties sajūsmas pilnas ceļojuma piezīmes!
   Aizstāvēsim skolotāju ne tikai tādēļ, ka viņai ir tiesības uz savu viedokli, bet tieši tādēļ, ka viņa ir pateikusi taisnību!

 25. Jā, kad tepat latviešus lamā, apsaukā, tad neviens ne aci nepamirkšķina… Protams, skolotājai nevajadzēja tā rakstīt.

  • Arī skolotājai IR tiesības izteikt savu viedokli…Lai gan var tevi saprast stulbo tūdaliņu. Stulbenim tikai tad pielektu, kad pašam rīkle būtu jau pārgriezta …

 26. splausu visiem tie kverpliem virsu lai straujuma tur visus savos aparmentos

 27. Kā sacīt jāsaka, bērns ir vecāku spogulis. Un, iespējams, tieši šī ģimenīte jau brauc pie mums …

 28. vakar radija ka melnie puikas radija pargriest rikli!vai tad tie nav kverpli?un tadi ienaks Latvija!redzesim las atbildes par vinu noziegumiem!skolotaja pareizi izteicas!!!

 29. NEVIENU MIGRANTU NEDRĪKST IELAIST LATVIJĀ! TĀ IR PAŠNĀVĪBA!

 30. Esmu skolotājas pusē!

 31. Latvijas pilsone izteica savu viedokli. Nesen Latvijas ģenerālprokurors Kalnmeijers paziņoja, ka katram ir tiesības izteikt viedokli un prasīja sodīt cilvēku, kas kavējis Krievijas karoga vicinātājam atbalstīt Krievijas agresiju Ukrainā un Krimas aneksiju. Traucēt citam izteikt viedokli ir neiecietība un krimināli sodāma. Tā.Ja kād domā vērties pret šo skolotāju tā ir neiecietība un kā tāda sodāma. Ja nu vienīgi pret latvieti ir citi likumi kā ja pret krievu.

 32. nu sākās esam galīgā ES ja savējo nosauksi par knauķi vai kā citādi tas nekas, bet nedod Dievs lupatgalvas viss rasisms un naida kurināšana, nedomā nejauši viņus aizķert uz ielas klasificēsies kā neiecietība un apzināta agresija, sbiedriskajā transportā jādod vieta citādi klasificēs kā klaju pārākuma izpausmi. Nacionālisms paliks cimdiņu līmenī un tad nedod Dievs ja tu gadīsies pērkonkrusts, katik kādu neapvaino.

 33. Normāla latvieša attieksme, kas par problēmām?

 34. Nevainīgais musulmaņu bērniņš videosižetā parādīja žestu – mēs jums pārgriezīsim rīkli! Ko vajadzēja teikt? – Paldies, bērniņ, par tavu viedokli?

  • Tas musļimiem ir ieprogrammēts no bērna kājas – pārgriezt rīkli svešajiem… Esot Afganistānā mums teica, ka pat bērni var izrādīties slepkavas, lai mēs uzmanoties un ttttttt…

 35. es nepiekritu musulmanu beglu uznemsanai tad jau drizak lai ukrainas kara cietusie brauc pie mums saprotamaka mentalitate un mazak uztraukumu mums

 36. malace skolotāja, ko viņa nepareizi pateica? 70% Latvijas ļaužu tā domā , tikai baidās teikt. Tas sīkais šos nāvniecisko žestus redz katru dienu ģimenē, tāpēc ieradies zemē , kas devusi patvērumu , parāda, ko viņa vecāki domā darīt ar Eiropas ļaudīm.

 37. ir jau vēl vairāki vārdi,kā varētu nosaukt…..
  citāts=kurai šobrīd draud nopietnas pārrunas ar mācību iestādes vadību= un kādu pozīciju pārstāv iestādes vadība? vai viedokļiem par provokatīviem žestiem jābūt būtu slavinošiem?

 38. Kas notiek ar šo valsti?PSC,tas ,ka skolotāja uzraksta pareizu komentāru ,jo tur tie jau vairs nav bērni tur viņus kopš dzimšanas apmāca,kā nogalināt u.t.t vienīgi meitenītes ir normālas..

 39. Atkal liekulīga attieksme pret izteikumiem internetā! Cik nav lasīti internetā riebīgāki un apvainojoši vārdi! Bet te ,lūk ,skolotāja un bērns -pašas “jūtīgākās “kategorijas ,tad nu var izvērsties : ļaunā skolotāja un nevainīgais ,neaizsargātais bērns. Un tad tiek aizmirsta gan preses brīvība ,gan situācijas dziļāka izpratne.Provocējošas bildes tāpēc jau tiek ievietotas,lai uz tām reaģētu. Un skolotāja reaģēja adekvāti(un lietoja īsti latvisku vārdu).

 40. Mans ATBALSTS SKOLOTĀJAI!!! Pilnīgi PAREIZI VIŅA PASACĪJA – KVERPLIS!!! Bērns ir ģimenes spogulis!!! Sākas vēlme jau tagad apklusināt tos, kuri lietas nosauc īstajos vārdos!!! Tas vēl ir MĪĻVĀRDIŅŠ,jo latviešiem ĪSTU lamu vārdu nav!? Visas migrantu aizstāvības kampaņas novedīs pie sadursmēm un tad “lielie” aizstāvji redzēs, kur bebri ziemo!?!

 41. Vai citādi vispār iespējams nosaukt to radījumu, kurš rādīja kā pārgriezīs rīkles mums visiem?
  Piekrītu skolotājas teiktajam.

 42. Un tagad padomāsim: ja jau zināmais bērnelis rādīja šādu žestu, tātad tāda ir viņa audzināšana. Gluži parasta radikālu islamistu ģimenē. Mēs humāni nošausmināsimies, bet neko tā arī nepasāksim.
  Bērnelis augs lielāks, augs kādā no ES valstīm, saņems pabalstu, izglītību. Bet vai kādam ir ilūzijas par to, kāds viņš (visticamākais) izaugs? Kādu vidi radīs sev apkārt? Patīkamu un tolerantu? Politkorektums, protams, prasīs, lai visi apkārt viņu klusi piecieš.
  Un tā līdz Islama Valstij un Charlie Hebdo.
  Daudz ļaunuma, daudz ciešanu. Kuras visas varētu novērst, mazo islamistu un viņa ģimeni bez liekas runāšanas deportējot atpakaļ uz Sīriju vai Irāku.

 43. Pareizi skolotaja teica!

 44. nozelojams pedagogs! pilns ar stereotipiem! paaudzu mainai jabut skolas,sitadi kadri no padomju laika veel. ja aarzemees dzivojosu latviesu bernus vieteejie saukaatu par kverpliem tikai tapec, ka berns naacis no ekonomiski mazaakattistiitas valsts..bet seit komenteetaaji ar taadi dzirdiigi un atsauciigi-nevajagot klausiit Eiropu,nevajag uznemt nevienu beegli. ir arii pienaakumi esot ES-kad krievs zvadzina ierocus pie zilupes,tad nju breec,lai naak nato-kauns par tadiem tautiesiem-pabalstu saneemeejiem.

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Ja man ir kauns, tad tikai par to, ka tik tiešām skolotāji ir pabalstu saņēmēji!
   Nevajag klārēt romantiski siekalainus pekstiņus par laimi, ko mums nesīs bēgļi un par ļoti atsaucīgajiem un smalkjūtīgajiem vāciem. Pirms vēl atcēla robežas un ieviesa eiro, man vienā Vācijas dižpārdotuvē vietējās tautības frau dažas sekundēs izteica visu, ko viņa domā par poļiem. Nav jābūt ar izcilu IQ, lai saprastu, ka neko tautu draudzību veicinošu. Notikušais bija vienkārši banāla pārskatīšanās, jo es kaut kādu feniņu vietā tantei iedevu grošus. Tad mums bija sava, leišiem sava, poļiem sava un, protams, Lielvācijai sava, visvērtīgākā, nauda pasaulē, bet man kabata ta viena! Vienkārši tā paķērās tā poļu monēta, bet kas par uzpūtību!
   Tā, ka tikai nevajag, jo jau tagad latvietim Rīga vai Pleskava- viens pīpis.

 45. Kur tad runas brīvība?!? Kur demokrātija?!?Vai tik nav uz papīra?!? Cilvēks tiesīgs izteikt savas domas….nākotne rādīs kuram taisnība….Negribam mēs Latvijā tos uzspiestos bēgļus redzēt.

 46. Kauns Bez Tabu! Sākas to pilsoņu iebaidīšana , kuri runā taisnību. Skolotāja pareizi teica, bērni ir vecāku spogulis. Tad, kad šis mazais nelietis kādam nogriezīs galvu, būs par vēlu. Tādu izsūtīt kopā ar visu ģimeni atpakaļ no kurienes nākuši. Pašnāvnieciskā politkorektuma kampaņa ir sākusies!

 47. Inguna Birzniece ir IZCILĀKĀ Valmieras mūzikas skolas vijoles skolotāja – sirsniga, iejūtīga, un iemāca bērniem gan vijoli, gan dzīves gudrību! Personīgi manam bērnam skolotāja vijoli mācīja 10 gadus un skolotāja ir pieklājīga, humāna. Mums ir vārda brīvība, ne tā?

 48. Bet ,ja tā nosauktu pašu bērnus?vai kāds uztrauktos?

 49. Jāņem vērā, ka ir redzēti, un pasaulei speciāli sagatavoti, iebaidīšanai domāti, kadri, kad astoņus/ deviņus gadus veci neradījumi cērt galvas ķīlniekiem. Seko vēl paskaidrojums, ka tas pieder pie islāma izglītības. Kverplis tādam ir mīļvārdiņš. Latviešu valoda ar lamuvārdiem skopa, tāpēc grūti atrast piemērotu apzīmējumu stulbajiem, kas te ceļ brēku (stulbs ir par maz).

 50. Bet kā tad savādāk nosaukt to sīko smerdeli ? Atkal lielie ”HUMĀNISTI ” sāk uztraukties un apvainoties.

 51. Atbalsts skolotājai. Tātad vārda brīvība neeksistē. Kverplis var darīt visu, bet mēs izteikt viedokli nē. Skolotāju beztiesiskums. Migrantu visatļautība.

 52. Sodiet to kas publiceja tadu kadru,vidioierakstu,,lai zina visu nevar publicet un musinat tautu pret begliem

 53. Tas kvalitātes dienesta darbinieks pats diez ko “kvalitatīvs” neizskatās!

 54. Pareizi pateica.Un ko?Kas no tāda puišeļa izaugs-terorists,spridzinātājs-pašnāvnieks?

 55. a ko skolotāja nepareizu izdarīja?
  visu pareizi pateica. un nevajag te tos interneta komentārus traģiskās balsīs lasīt, lai briesmīgāk būtu.
  un jā situācija nav viennozīmīga, viņa ir ļoti nopietni jāpārdomā, bet ne jau skolotājai, toties valstij – tai ir jāpaŗdomā kā tā taisās integrēt šos agresīvos imigrantus.

  • Re, te jau saakaas,kad Allah bar griezis galvas ari tad jums bus jaastaav klusu un juus nevareesiet pat protesteet……viniem visas tiesibas in visatlautiba,pamatiedzivotajiem- turet muti un but zemakiem par zaali…..

  • Vaacu TV vakar zinjoja, ka tie, kas internetaa izplata meliigus naida pilnus komentaarus varees tikt sodiiti ar naudas sodu vai cietumu.

   • Klau nelasi tirliņu presi, tā noārda smadzenu šūnas…mēs nevaram būtpašnāvības piekritēji , tapēc labak cīnīties un mirt kā vīram, ja ielaidīsim to sērgu Latvija ta ātri vien kļūs par muslimu valsti jo mūsu ir pārāk maz. Es cienu visas kultūras religijas un tradīcijas , bet tikai tai atbilstosajās dislikācijas vietās. Kāds cešas radīt haosu lai radītu jaunu cilvēku-viegli kontrolējamu, bez viedokļa un spējas pretoties. Bet sanāks otrādi, cilvēkiem kļūs par sociālajiem, etniskajiem utt zombijiem un ielās iziet būs problemātiski. Ja šodien nenodrošināsimies pret to tad rīt būs par vēlu.Mums ir jārada savi likumi, precīzak jāatjauno vecas Eiropas likumi kas skaidri pateica kas ir Eiropas civilizācija.Pašlāik kāds to cenšas iznīcināt. Visticamak krievija un Amerika, kopā jeb atsevišķi, un arbi tiek izmantoti kā ierocis.

    • tā nevarētu būt,jo skatoties Krievijas TV,esmu ieguvusi pārliecību,ka ASV vairs neko citu nedomā un nedara kā tikai domā par Krievijas iznīcināšanu.Nez kā pie viņiem tur vispār vēl kaut kas funkcionē,ja visu laiku visiem prātā tikai kā ieriebt nabaga Krievijai.Galvenais,ka krievi paši tam tic.

Draugiem Facebook Twitter Google+