AFP/LETA

Latvijas futbola izlases vārtsargs Andris Vaņins svētdien strīdīgā situācijā tika noraidīts no laukuma Šveices augstākās līgas čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā “Sion” pēc nonākšanas mazākumā piedzīvoja zaudējumu. “Sion” ar 2:3 (2:1) viesos piekāpās Bernes “Young Boys” vienībai.
“Sion” līdz otrā puslaika vidum atradās vadībā ar 2:1, bet tad pretinieku komandas spēlētājs, kurš turklāt bija nonācis aizmugures situācijā, pēc neliela kontakta ar Vaņinu paklupa. Latvijas izlases vārtsargs nekavējoties saņēma sarkano kartīti, tādējādi atstājot “Sion” komandu mazākumā.
Dažas minūtes pēc nonākšanas mazākumā “Sion” zaudēja vārtus, bet pamatlaika pēdējā minūtē mājinieku uzbrucējs Aleksandrs Gernts izrāva Bernas vienībai uzvaru.
Nākamās kārtas spēle pret Šveices čempioni “Basel” vienību Vaņinam būs jāizlaiž.
Ar 23 punktiem 23 spēlēs “Sion” ieņem ceturto vietu kopvērtējuma tabulā, kamēr līdere ar 56 punktiem ir “Basel”, bet “Young Boys” ar 42 punktiem 24 cīņās ir otrā.