Sports
Ziemas sports

VIDEO: Vasiļjevam labs sniegums “Grand Prix” posmā Kanādā0


Deniss Vasiļjevs startē “Grand Prix” posmā Kanādā.
Deniss Vasiļjevs startē “Grand Prix” posmā Kanādā.
Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Kanādas pilsētā Kelounā izcīnīja ceturto vietu īsajā programmā Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) “Grand Prix” sērijas otrajā posmā.

Vasiļjeva priekšnesums īsajā programmā tika novērtēts ar 84,01 punktu, bet no labāko trijnieka viņu šķīra vienīgi 0,07 punkti.

Latvijas daiļslidotājs bija starp trim labākajiem atsevišķās programmas komponentēs – pārejās, izpildījumā, kā arī kompozīcijā, tomēr ar to nebija gana, lai apsteigtu trešajā vietā esošo divkārtējo Kanādas čempionu Namu Nguenu.

Pirmo vietu ar 109,60 punktiem pārliecinoši ieņem divkārtējais olimpiskais čempions no Japānas Juzuru Hanju, bet otrais negaidīti ir “Grand Prix” sacensību debitants Kemdens Pulkinens no ASV, kura sniegums tika novērtēts ar 89,05 punktiem.

Kopumā īsajā programmā startēja 12 sportisti.

Sestdien daiļslidotāji aizvadīs izvēles slidojumus, pēc kuriem būs zināms vietu sadalījums kopvērtējumā.

Saistītie raksti

Šosezon “Grand Prix” sacensībās ir seši posmi, taču sportistiem ļauts piedalīties ne vairāk kā divos. Labu rezultātu gadījumā Vasiļjevs var iekļūt starp sešiem labākajiem daiļslidotājiem, kuri no 5. līdz 8.decembrim piedalīsies “Grand Prix” finālā, kas notiks Turīnā.

Vasiļjevs pērn debitēja olimpiskajās spēlēs, Phjončhanā izcīnot 19.vietu, bet pagājušā gada Eiropas čempionātā viņš bija ceturtais, kamēr pasaules čempionātā ieguva sesto pozīciju. Šogad viņš Vecā kontinenta meistarsacīkstēs samierinājās ar 11.pozīciju, bet pasaules čempionātā bija 21.vietā.

LA.lv