×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
22. jūnijs, 2018
Drukāt

VIDEO. Vecrīgas bārā konflikts līdz asarām starp sievieti un diviem tūristiem (2)

Ekrānuzņēmums no Degpunkta.Ekrānuzņēmums no Degpunkta.

Šonedēļ agrā rīta stundā policisti saņēmuši izsaukumu uz Vecrīgu, kur noticis “kautiņš”, kurā cietusi sieviete. Zvanītāja bijusi pati cietusī, kura skaidrojusi, ka izcēlies konflikts bārā – viņai ar draudzeni uzklupuši divi piedzērušies tūristi no Lietuvas, vēstī LNT raidījums “Degpunktā”.

Sievietes stāstījušas, ka lietuvieši viņas piekāvuši un aizlaidušies. Uz notikuma vietu tika nosūtītas vairākas policijas ekipāžas. Policijai izdevies visas konfliktējošās puses savest kopā un iztaujāt, kas tad īsti noticis.

Sieviete pastāstīja, ka uzlējusi tūristiem virsū viskiju, kad viņa tikusi apsaukāta par prostitūtu un ticis aizkarts viņas draugs, kurš meties viņu aizstāvēt.  Sieviete asarām acīs policijai stāstīja, ka tūristi iesituši, aiz matiem viņu vilkuši pa visu bāru. Video fonā gan skan teksti, ka tā neesot bijis, taču sieviete paliek pie sava – notikušajam esot vairāki liecinieki.

Plašāk skaties pievienotajā video.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Muļķibas . Jā, Vecrīgā pastāv konsumācija bāros un klubos , klubi un bāri maksā % no dzēriena meitenēm,konsumantēm. Prostitūcija meitenēm ir aizliegta , ja meitene iedomājas nodarboties ar prostitūciju ,tad konsumantes darbs tiek zaudēts un ieeja prostitūtām ir liegta. Bizness uz biznesa netiek pieļauts. Jums ir pilnīgi nepareiza informācija. .. P.s. Kad lopiņš saprot ka 7 euriķus par kokteili ir par vellti iztērējis un seksa nebūs..jo meiča neļauj pat pagrābstīties.. tad sākas psihoze..

  2. Šī klasiskā shēma: Meitenes (nav obligāti prostitūtas, bet jautājums par piedāvājumu vienmēr lemjošs) iepazīstas ar ārzemniekiem, viņām izmaksā līdz rēķinam nezināmi dārgus dzērienus, viņas piedāvā doties tālāk – vien jāapmaksā dzērieni. Notiek izšķirošais brīdis – piekrist vai nepiekrist. Ja nepiekrīt, tad meitenes ir cietušas no it kā varmāku vardarbības, kurām palīgā pēkšņi piesteidzas viņu draugi (sutenieri). Bāros, protams, kameru nav, tāpēc ar šņukstot var ļoti labi iemanipulēt jebko. Valsts policijas attieksme: Ja ārzemnieki te brauc maukās, tad dabūn, ko vēlējās. Patiesībā, tūristi brauc vienkārši izbaudīt Vecrīgas noskaņas, bet tur krievu, ukraiņu, baltkrievu vai lietuviešu apmācītas meitenes jebkurai situācijai.
    Pašvaldības policijas šefs Aronovs šo situāciju ļoti labi zina, jo bija it kā mēģināja iedibināt kārtību šajā lauciņā, taču pēc ievēlēšanas no Saskaņas, siltais krēsls licis kļūt maigākam, jo Saskaņas ziedotāju vidū atradīsim šo “barčiku” saimniekus. Vēlreiz. Prostitūcija iekļauj sevī ļoti labi apmācītu cilvēku kopumu, kas labi pārzina krimināllikumu un iespējamos atkāpšanās ceļus. Pat tad, ja ārzemnieks vai Latvijas iedzīvotājs pēc izklaides viesnīcā ar meiteni, piemēram, nevēlēsies maksāt par sliktu servisu, ātri vien viņš var nonākt policijā, jo sekos viens meitenes zvans policijai par to, ka viņa ir fiziski ietekmēta vai pat traumēta, vēl ļaunāk (kā 90tajos) izvarota. Jebkurš saprātīgs cilvēks, saprotot, ka ap viņu tiek vīta smalka cilpa, pakļausies un sadarbosies visos jautājumos.

Draugiem Facebook Twitter Google+