Ļoti neveikla situācija gadījusies Izraēles komandas Haifas “Maccabi” vārtsargam Asafam Mendesam. Pārbaudes spēlē pret Kijevas “Dinamo” viņš kādā epizodē mierīgi ievadīja bumbu spēlē, taču spēcīgais pretvējš pūta tik spēcīgi atpakaļ, turklāt neprognozējamā trajektorijā, ka tā ielidoja viņa komandas vārtos. Tas notika 32. minūtē un rezultāts kļuva 2:0 “Dinamo” labā. Visā spēlē kijevieši uzvarēja ar 5:0. Futboli it kā spēlē jebkuros laika apstākļos, taču šoreiz vējš bija tik spēcīgs, ka mača sākumu nācās atlikt par 20 minūtēm un arī drīz pēc tā sākuma nācās ņemt pauzi, jo vieni no vārtiem neizturēja spēcīgo pūtienu un sāka “pastaigāties”. Kad visu izdevās sakārtot, spēle varēja turpināties.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/O4tVtfDTqJs” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>