Latvijā
Rīga

VIDEO. Vērīgi garāmgājēji no nāves izglābj Daugavā slīkstošu vīrieti0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Rīgā šo otrdien, 23. jūlijā, glābēji devušies glābt kādu vīrieti, kurš pie Akmens tilta bija iekritis Daugavā un pats saviem spēkiem  nav varējis tikt krastā. No drošas nāves vīrieti paglābuši ugunsdzēsēji, kā arī garāmgājēji, kuri laikus pamanījuši bezpalīdzīgo cilvēku, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Cietušo, kurš peldējis gandrīz Daugavas upes vidū un pēdējiem spēkiem turējies virs ūdens, pirmie esot pamānījuši garāmgājēji. Aculiecinieki nekavējoties ziņojuši par nelaimi glābšanas dienestam. Notikuma vietā ieradusies arī Rīgas pašvaldības policijas glābšanas laiva.

Saistītie raksti

Tiklīdz cietušais nogādāts krastā, pie viņa piesteigušies mediķi, lai sniegtu pirmo palīdzību. Tobrīd 32 gadus vecais vīrietis bijis pie samaņas un komunicējis ar ārstiem. Viņš noguldīts uz nestuvēm un ievietots mediķu automašīnā.

Cietušā stāvokli mediķi novērtējuši kā apmierinošu. Vienīgi vīrietis sūdzējies par muguras trumu. Par vīrieša personību pašlaik nav informācijas, pie tam nav zināmi arī nelaimes gadījuma apstākļi, ziņoja “Degpunktā”.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv