×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. oktobris, 2015
Drukāt

VIDEO: “Vienotība” klipā aicina atbalstīt bēgļu uzņemšanu (26)

Kadrs no videoKadrs no video

Partija “Vienotība” izveidojusi videoklipu ar nosaukumu “Atbildība. Līdzcietība. Gods.” bēgļu uzņemšanas Latvijā atbalstam, kas publicēts partijas interneta sociālo tīklu “Facebook” un “Twitter” kontos.

Videoklipā tiek pausts, ka Latvija nevar novērsties no migrācijas problēmām Eiropas Savienībā (ES), jo saņem atbalstu valsts drošības stiprināšanā, kad “bažas rada neprognozējamais kaimiņš”, kā arī atbalstu lauksaimniekiem. Vienlaikus partija argumentē, ka pagājušajā gadsimtā kara laikā daudz iedzīvotāju devušies bēgļu gaitās un atraduši patvērumu citās valstīs.

Aģentūra BNS vēstīja, ka pret bēgļu uzņemšanu notikušas vairākas protesta akcijas, kurās piedalījušies ir koalīcijā ietilpstošās Nacionālās apvienības pārstāvji.

Pētījumu kompānijas “Latvijas Fakti” šā gada septembrī veiktās aptaujas dati liecina, ka 69% respondentu nepiekrīt bēgļu uzņemšanai Latvijā, 18,1% atbalsta solidarizēšanos ar bēgļu krīzes skartajām valstīm, bet 12,9% nebija viedokļa.

Savukārt no partijas “Vienotība” elektorāta, 20,7% norādījuši, ka Latvijai, solidarizējoties ar citām ES valstīm, būtu jāuzņem savā teritorijā bēgļi no Ziemeļāfrikas un Tuvajiem austrumiem, 67% pauduši, ka tas nav jādara, bet 12,3% nav bijis noteikts viedoklis.

Latvijas valdības un Saeimas Eiropas lietu komisijas apstiprinātā pozīcija paredz atbalstīt Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera plānu migrācijas krīzes risināšanai Eiropā, kopumā Latvijā uzņemot 776 patvēruma meklētājus.

Šonedēļ valdība konceptuāli atbalstīja indikatīvo rīcības plānu personu, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, pārvietošanai un uzņemšanai Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Kāpēc bēgļi tad nedodas uz bagātajām arābu valstīm, kur nav karš. Tikai tāpēc ka tur nedod pabalstus.

 2. ziņojums Vienotībai Atbildēt

  Es atbalstu visu skolu pārslēgšanu uz valsts valodu. Bez kavēšanās. Nu, kā būs?

 3. Tie cilvēki, kuriem visvairāk vajadzīga palīdzība, nemaz netiek uz Eiropu. Tie ir vecie ļaudis, slimnieki un invalīdi. Ja gribam viņiem palīdzēt, jābrauc uz bēgļu nometnēm un jāpalīdz tur, uz vietas. Bet vispirms ir jāizbeidz karš!
  Un vēl. Strādīgos vjetnamiešus, kuri šķērso Latvijas robežu, lai dotos uz Rietumeiropu STRĀDĀT, liek cietumā, jo ir attiecīgs pants Krimināllikumā. Tai pat laikā irākiešiem, kuri ir tieši tādi paši nelegālie robežpārkāpēji (jo bēgļu statuss viņiem vēl nav piešķirts), naivie latvieši vāc ziedojumus. Parokot dziļāk, izrādās, ka daļa ir piedalījušies militārās operācijās pret kurdiem, vai sastāv teroristiskās organizācijās, u.tml. Tikpat labi par bēgli var saukt noziedznieku, kurš bēg no policijas….

 4. Nē Bēgļiem!

 5. Nav ko salīdzināt Mūs ar šiem visiem turkiem – Ar pagājušā gadsimta sākumu, un Lielo Tēvijas karu! Ar Mums, Eiropas tautu, gadsimtiem! Ar Mums, kuriem ir Skandināviska un Vāciska pieskaņa! Bet Galvenais, ka Mēs esam Baltie cilvēki, Strādīga tauta, ar izglītotas tautas Mentalitāti, Intelektu, Intuīciju! Tauta, kura dzīvo Ideālā vietā Eiropā, zem Skandināvijas, kur ir 4 gada laiki! Tādi, kādi ir tikai šeit, Baltijā, blakus Zviedrijā, Dānija, Vācija, Somijā un uz krievijas pusi, šajos grādos un Kanāda! Un Nevajag, lai šeit Baltijā savelkas kaut kādi Turki un viņu kaimiņi, Irākieši, Sīrieši! Un apsēž Mūs un Piespiež dzīvot kopā ar viņu kulturu, ticību, uz katra soļa rēķināties ar viņiem! Ar Islamu! Jo viņi Piespiež, (itkā ļoti draudzīgi, laipni, nemanot uzbāzīgi, un ja kas, saka: bet tās ir mūsu elementāras kultūras un ticības sastāvdaļas!) zemēs kurās viņi jau gadu desmitiem dzīvo, visu iekārtot, sagroza priekš savas elementāras ikdienas! Viņi ir pakļāvuši pusi Balto eiropu! Un šeit, Vācija, itīpaši Beļģija, Holande un Francija! Un šajās zemēs, Baltajiem cilvēkiem ir Nācies visam piekrist! Ar visu samierināties! Ar viņu Mošejām/Lūgšanu vietām. Nav jau visur sabūvētas viņu baznīcas. Kautkāda ēka, nedaudz pārtaisīta un spics tornītis, galotnē sagāzies mēness! Viss! visur, visur, viņu ēstuves, veikaliņi. Sievietes lielāko daļ nestrādā. Auklē bērnus. Bet šeit, kur viņi jau piedzimuši, beiguši skolas, ir izglītoti. Un naudīgākie, protams izmācījušies un ieguvuši augstākās izglītības! Arī visādi nēģeri! Un viņu izglītības ir Novērtētas Augstāk, nekā Mūsu, kuras bija iegūtas Latvijā, piem. 20 gadus atpakaļ! Viņi uzskata, ka Mūsu izglītības, Intelekts, Mentalitāte ir zemāka par šejienes! Kā piemērs: Mūsu vidējo izglītību, novērtē, kā viņu pamatskolas izgl. Gandrīz! Un redziet, Eiropas centrs, Vācija, Holande, Beļģija ar kautkāda sabiedrības daļa Ar Sajūsmu, Līdzjutību, ar Milzīgu Laipnību uzņems tos tur visus Bēgļus! Dos visu, lai viņi var dzīvot! Dzīvot Labāk, Nekā Vienkārš Latviešu cilvēks Latvijā! Bet ja tagad Tu Jāni, vai Kristīne, vai Ieva aizbrauksi uz šīm zemēm, tad ar saviebtu ģīmi skatīsies uz Tevīm! Jo viņiem uzreiz Pirmais, kas no mutes lien laukā – Russian! Nu tad Polish. Un bez šo zemju valodām, piedāvās viss vienkāršākos darbus! Puķes sortēt, krāmēt, tomātu siltumnīcās strādāt, apkopēja darbu! Dzīves vietu piedāvās, kaut kādu Komunalku, kā kazarmu, kur 2-3 cilvēki guļ vienā istabiņā. Un maksā 70-80 euro nedēļā. Vai meklē un īrē pats! sākot ar 400 euro mēnesī, Istabu! Komunalkā!

  Un tapēc Mums Latviešiem nav Jāpieļauj, jāpiekrīt, ka tagad uz Latviju vilksies simtiem, tūkstošiem arābu, musulmaņu! Mums/Jums būs viņiem jāpakāļaujas! Ar laipnību, smaidu uz sejas, visam vienkāršajam jāpiekrīt, sākumā un tad vēlāk ar visu šo jāsadzīvo! Kā Stambulā! Neticiet, atbrauciet, paskatieties Bēļģijā, Holandē!

 6. Vienotības kungi,tad lai savās mājās izmitina un uztur tos bēgļus,ja patīk tā viņi.Sev algu pielika,bet tautai pigu iedeva…kartupeļa lielumā…Nē,bēgļiem.

 7. Vienotību uz mēslaini ! Atbildēt

  Nakošās vēlēšanās apraksim šos Latvijas iztirgotājus savtīgos nolūkos.

 8. Noskatoties šo video-atbalstīt netaisos,bet uzspļaut viņiem gan gribētos.

 9. Lai uzsāktu dzīvi Latvijā, daudziem jauniem cilvēkiem ir tikai soma ar apģērbu, un tas ir viss ko bieži var paņemt no mājām, vecāki ne vienmēr var palīdzēt, jo pašiem ir nelieli ienākumi, sāk īrēt kādu vietu dzīvošanai un sāk kulties pa saldo dzīvi Latvijā. gadiem dzīvo īrētos dzīvokļos, jo nevar atļauties dzīvokli nopirkt, cenšoties savikt galus..šo stāstus varētu turpināt…

 10. Būtu labi, ka šie politiķi vispirms būtu padomājuši par Latvijas iedzīvotāju labklājību, jo mūsu dzīves līmenis, ir 10 reizes zemāks par Vāciju, Zviedriju, un parastajam cilvēkam knapi pietiek, ikdienas vajadzībām, un bieži vien nevar atļauties jaunus apģērbus, par koncertiem un teātriem sen ir aizmirsts, cilvēki smagi strādājot domā, sasniegt kaut nelielu daļiņu no Eiropas līmeņa. Bet bieži vien tā ir skriešana aizejošam vilcienam, kur palika tie solītie labumi, kad stājamies ES. Tie palika solījumu līmenī, ja pavērtē tā nauda, ko viņi it kā iedot, tiek paņemta atpakaļ, jo mums ir slikta ražošana, daudzas preces tiek ievestas, bet netiek ražotas uz vietas, ja tās ražotu Latvijā būtu darba vietas, nodokļi, kas ļautu atbastīt visas sociālās vajadzības, bet Eiropai, jau nav izdevīgi, ka mums ir stipra ražošana, jo pazustu tirgus viņu precei, kas stipri atšķiras no tās kvalitātes, ko pardod tajā pašā Vācijā.
  Jauki runāt par solidiritāti, kura jau tāpat šajos 10 gados arī netika ieviesta, un tagad solidiratātes vārdā mums jābaro bēgļi, kurus pievilināja viņu dāsnie pabalsti, ir jāpalīdz, bet tikai mūsu iespēju robežās, nevar jau prasīt, lai citus pabarojot paši paliktu badā.

 11. Rūdis>ivars graudums Atbildēt

  Un ko tad šo bēgļu labā ir darījis pats Ivars Graudums? Lai arī būtu laimīgs?

 12. Junkera atbalstītāju videoklips!

 13. Ne jau Junkers atbildēs par šo haosu! Atbildēt

  Palīdzības sniegšanai cilvēkus nav jāpārvieto uz citu kontinentu!

 14. Nē bēgļiem,bet vienotībai novēlu skuju taku……..

 15. Vaacijaan ir aarkaartiigi liels beeglju piepluudums. Daudzi vaacieshi ziedo visdazhaadaakaas lietas. Dreebes, tualetes pi.ederumus, pat Teddy laachus. Visas lietas jaashkjiro un jaasainjo. TV staastija, ka kaada vaaaciete, teiksim Vera, traadaaja katru dienu 14 stundas, tad majaas iekrita gultaa un pirmo reizi muuzhaa bija laimiiga. Beediigi, ja latvieshi to nesaprot.

  • A man atkal liekas, ka tu esi laimīgs ikreiz, kad atstāj MARASMA METKU kādos komentos. Lai neizsīkst bēgļu straume uz tavām namdurvīm, graudum!

  • NĒ demogrāfiskai kolonizācijai! Atbildēt

   “majaas iekrita gultaa un pirmo reizi muuzhaa bija laimiiga.”
   – – – – – – – –
   Ar arābu vai nēģeri?

   (Graudum, tu esi par stulbu, lai datorā ieliktu latviešu burtus?)

 16. Mīļā Vienotība! Nogulies uz mutes un iespraud sev tos bēgļus tai visaugstākajā vietā!

 17. Ļoti slikta trešās šķiras porno filma.

 18. Apdrošināsim migrantu,nevis Latvijas iedzīvotāju veselību,maksāsim viņiem vēl lielākus pabalstus nekā Zviedrijā! Pensionāri pagaidīs,skolotāji arī! Mūsu pašu 250 000 bēgļus aicināsim atgriezties vēlāk!

 19. CĒLI VĀRDI – ATBILDĪBA. LĪDZCIETĪBA. GODS. KĀPĒC “VIENOTĪBAS” BIEDRU GALVĀS TIE NETIKA UN NETIEK ADRESĒTI LATVIJAS SABIEDRĪBAI DZĪVES LĪMEŅA UZLABOŠANAI??? VAI “V” NAV KAUNA PAR PENSIJU INDEKSĀCIJAS SUMMU OKTOBRĪ??? LAIKAM ARĪ SOCIĀLĀ BUDŽETA NAUDU TAUPA IMIGRANTIEM!?? NO KURIENES IZRAUTI TIK VITĀLI NOZĪMĪGI VĀRDI??? VAI “VIENOTĪBA” VISPĀR ZIN ŠO VĀRDU PATIESO NOZĪMI??? MANU NOSTĀJU UN VĒRTĒJUMU PAR NOTIEKOŠO NEMAINĪS NE VĀRDI NE CITI CITI SKAIDROJUMI BĒGĻU JAUTĀJUMĀ LĪDZ BRĪDIM, KAD NEUZZINĀŠU PAR EIROPAS ROBEŽU SLĒGŠANU… PAGAIDĀM ES ROBEŽA VAĻĀ KĀ VAGŪŽA DURVIS TĀPAT KĀ MŪSU AUSTRUMU ROBEŽA… NĀK KAS UN KAD GRIB!!!!!!!!!!!!

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   1. Tos vitālos vārdus nesaka Vienotība! Tos par labu samaksu Vienotība ir pasūtījusi, bet uzrakstījis kāds ”tautas dzejnieks”.
   2. Ir ļoti negodīgi un demagoģiski salīdzināt Otrā pasaules kara bēgļus latviešus ar šiem, kas, saklausījušies par dāsniem vācu un skandināvu pabalstiem, steidz nenokavēt uz savu ”laimīgo ” zemi. Diemžēl to gribētāju ir daudz vairāk kā spēj uzņemt minētās sapņa zemes un nu mums ir jāpiedalās šīs putras izstrēbšanā. Ne mēs esam kolonizējuši, ne iekarojuši, ne paverdzinājuši, ne izlaupījuši šīs un daudzas citas zemes, bet tieši mēs esam karos kauti, dedzināti, kolonizēti, verdzināti un izlaupīti visos karos un tas notiek joprojām. Mēs no ES neesam saņēmuši pat asaru tiesu no tā, kas mums pienāktos, ja Dieva tiesa sodītu visus mūsu slepkavniekus- minētās valstis un arī neminēto.
   Vēl nebijām pat sākuši pa īstam domāt par iestāšanos ES, kad vācu, zviedru, angļu, dāņu, franču u.t.t. ”biznesmeņi”, izmantojot mūsu naivumu un nezināšanu, trakā steigā, ar labdaru masku uz sejas, par grašiem pumpēja no Latvijas VISU, kas bija vērtīgs. Ka kompensāciju, bet nu jau par neadekvāti augstu cenu, vēl ar humānu pieskaņu un atbilstoši lieliski nostādītu labdarības reklāmu, iesūtīja mums visu savu šrotu, humpalas, vecus autiņus un visdažādākos krāmus. Šī nesavtīgā ”labdarība” joprojām turpinās pat visaugstākajos ES krēslos, kaut vai platību maksājumi.
   Tādēļ ar pilnu atbildības sajūtu saku: mums nav jāuzņem NEVIENS bēglis, jo esam to darījuši veselus 50 gadus (un turpinām joprojām, tikai bez lielas, Rietumiem raksturīgas, pompozitātes!) un kļuvuši par minoritāti savā zemē!

 20. nozelojama VIENOTIBA – kaut atrak vini pazustu un uz visiem laikiem – ar savu melu propogandu-SVESU VARU KALPI- VAGARI UN KANGARI////

 21. Es arī atbalstu, ka katrs Vienotības deputāts paņem vienu bēgļu ģimeni pie sevis, jo par to taču viņiem maksā.

 22. ja jau tā tautas nepiekrišana ko mainītu …
  Vienīgi, ja likvidētu Vienotību ?

 23. Pošla vienotība…

Draugiem Facebook Twitter Google+