Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. “Visi pārdzīvo, tukšums, vairs nav nekā…” Siguldā jaunieti nāvējoši notrieca uz gājēju pārejas3

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Traģiskā ceļu satiksmes negadījumā Siguldā aizvadītajā sestdienā, 27.aprīlī, dzīvību zaudēja kāds 25 gadus vecs vīrietis, kuru notrieca automašīnas “BMW” vadītājs, kurš tobrīd atradies pie stūres reibumā. Bojāgājušā jaunā vīrieša dzīvesbiedre bijusi klāt notikuma brīdī un redzējusi, kā viņas draugs tiek “aizmests vairākus metrus uz priekšu”, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

18 gadus vecā jauniete no Siguldas raidījumam pastāstīja, ka kopā ar savu ilggadējo dzīvesbiedru todien bijusi ceļā no lielveikala. Un tad kāds piedzēries 22 gadus vecs ”BMW” auto šoferis notriecis viņas draugu uz gājēju pārejas Ausekļa ielā.

Sieviete ar sāpēm un asarām atminas liktenīgās sadursmes brīdi. Mediķi norādīja, ka gūtie ievainojumi ir tik smagi, ka cietušajam nav izredzes izdzīvot. Jaunietis gāja bojā, lai gan draudzene cerēja, ka tomēr izdzīvos…

“Viņš uzspieda gāzi, tad līdzko mūs ieraudzīja, viņš nospieda bremzes. Ieraudzīja cilvēku, sāka bremzēt un viss… Viņš vienkārši sāka lidot! Turpat pie bērza…tur es noliku svecītes par godu viņam,” stāsta bojāgājušā jaunieša draudzene.

Stāstot par traģēdiju, jaunā sieviete nespēja valdīt asaras un sacīja, ka dzērājšoferim tobrīd esot daudz ko emocionāli asi pateikusi. “Visi pārdzīvo…tukšums…nav nekā! Šobrīd viss ir apstājies. Nav tie smiekli, nav kā ierasts…viss ir apstājies,”  raudot stāsta viņa – turpat traģēdijas vietā Siguldā.

Notriektā jaunieša draudzene bijusi šoka stāvoklī un pat neesot varējusi uzlūkot cietušo tuvinieku. Viņa zināja teikt, ka no “BWW” auto izkāpis jauns vīrietis. Vainīgais šoferis esot izskatījies “grīļīgs un neadekvāts”. Viņa uzreiz sapratusi, ka šoferis ir reibumā un tāpēc nav novaldījis savu auto.

Sieviete “Degpunktā” brīdina līdzcilvēkus neuztvert gājēju pārejas par drošām pat tad, ja tās ir spilgtas – ar  brīdinošajām ceļazīmēm.

Policija par notikušo sākusi kriminālprocesu. “BMW” šoferim draud cietumsods no trīs līdz desmit gadiem.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv