×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 17. augusts, 2018
19. jūlijs, 2018
Drukāt

Visvairāk bail, ka nenodeg māja. Vietējie par pārdzīvoto, kad blakus kūp purvs (3)

Foto - LETA un no skaties.lv videoFoto - LETA un no skaties.lv video

Tuvējo apdzīvoto vietu Stiklus tomēr pametuši visi iedzīvotāji, jo dūmi neļauj uzturēties savās mājās. Visvairāk bail, ka nenodeg māja, stāsta evakuētie.

Negaidīti, ka tas notiek ar mums, sacīja Stiklu bērnunama darbinieki.

Plašais ugunsgrēks izcēlās otrdienas pēcpusdienā blakus nobvadā – Talsu novada Valdgales pagastā kūdras izstrādes purvā. Ugunsgrēks aptvēris vairāk kā 100 hektāru lielu platību, kur deg arī blakus esošais mežs.

Foto no notikuma vietas ceturtdien:

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bet dūmi izrādās nav nekas. Aiztaisi durvis un logus – un dzīvo. Cinisma paraugs. Lai paši atbrauc un padzīvo. Un tad runā. Un padomā, kādu grūtu lēmumu pieņēmis Gerhards. Ai, ai – ko nu Eiropai teiks. Lasi un brīnies. Vai valstsvīri dzīvo citā realitātē?

  2. Traki gan to visu redzēt Atbildēt

    KŪDRAS purvs nav tik viegli apdzēšams… Tā vien šķiet, ka KARSTAJĀ laikā vai nu kāds izmetis smēķi vai no pārkarsuša motora sāka degt SAUSĀ kūdra… Un tie PRETĪGIE dūmi kā siena, kurai cauri nevar neko redzēt…Ja lietus neuzlīs, tad sekas NAV prognozējamas… Jau izdeguši 750 ha purva un meža…

  3. “Kontrolētā dedzināšana arvien biežāk tiek atzīta un izmantota mežu un citu zemju apsaimniekošanā (..). Kontrolētajai dedzināšanai varētu būt potenciāls dažādu mērķu sasniegšanai – mežaudzes uzlabošanai, kukaiņu un slimību kontrolei, dzīvotņu apsaimniekošanai un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai.”

Draugiem Facebook Twitter Google+