Čehijas izlases uzbrucējs Jakubs Vrāna svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcēlās ar trim gūtiem vārtiem.

Čehijas izlases uzbrucējs Jakubs Vrāna svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcēlās ar trim gūtiem vārtiem, palīdzot savai komandai Vašingtonas “Capitals” izcīnīt jau ceturto uzvaru pēc kārtas.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”

“Capitals” savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:2, 1:0, 1:0) uzvarēja Kalgari “Flames”, svinot ceturto panākumu pēc kārtas.

Trīs vārtus uzvarētāju labā guva Vrāna, bet vēl reizi precīzs bija Lars Ellers. Savukārt Jevgēņijs Kuzņecovs un Toms Vilsons divreiz rezultatīvi piespēlēja. “Flsmes” komandā ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Endrū Mandžapane.

Spēles rezultātu sestajā minūtē atklāja viesi, bet Vrāna atbildēja ar gūtiem vārtiem 12. un 16.minūtē, kamēr Elias Lindholms divas sekundes līdz perioda beigām rezultātu izlīdzināja. Otrā perioda 16.minūtē Vrāna aizskrēja vienatnē pret vārtsargu un noformēja sev “hat-trick”, bet gala vārdu teica Lars Ellers, kurš trešā perioda trešajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu.

Otrā svētdienas spēlē Čikāgas “Blackhawks” viesos ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Anaheimas “Ducks”.

“Ducks” komandā 1000.spēli karjerā aizvadīja Raiens Geclafs, savukārt Čikāgas klubā pirmos vārtus karjerā guva Edams Bokvists. Uzvarētāju rindās divas piespēles iekrāja Džonatans Tēvzs, bet “Ducks” komandā to pašu iespēja Sems Stīls.

Uzvaras vārtus papildlaikā guva Patriks Keins, kuram tie bija jau 33.uzvaru nesošie vārti. “Blackhawks” komandā vairāk ir tikai leģendārajam Bobijam Holam (39).

Pirmdien spēle paredzēta Pitsburgas “Penguins”, kas ar Teodoru Bļugeru sastāvā spēkosies ar Bostonas “Bruins”.