Indijā pašlaika norisinās Āzijas U-16 čempionāts futbolā. Grupu turnīrā Ziemeļkorejas futbolisti pēdējā mačā ar 1:3 piekāpās Uzbekistānas vienaudžiem. Vienus no vārtiem uzbekiem guva vārtsargs Jasurbeks Umrzakovs no sava soda laukuma. Situācija izskatās ļoti amizanta un tā, visticamākais, nebija nejauša sāncenšu vārtsarga kļūda, bet gan apzināta. Izskanējusi versija, ka korejieši speciāli atdeva spēli, lai ceturtdaļfinālā satiktos nevis ar Irāku, bet gan Omānu. Tai par labu liecina fakts, ka šajā spēlē bija nomainīta vairāk nekā puse pamatsastāva spēlētāju.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69

Lai nu kā, ceturtdaļfinālā Ziemeļkoreja ar otru vārtsargu ierindā uzvarēja Omānu pēcspēles sitienos un pusfinālā tiksies ar Irānas vienaudžiem. Bet Uzbekistāna zaudēja Irākai, izstājoties no turnīra.