×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
4. aprīlis, 2018
Drukāt

VIDEO. Zolitūdes “Maxima” apsargs ilgstoši slimo un neiet uz tiesu (4)

Foto - LETA/Evija TrifanovaFoto - LETA/Evija Trifanova

Traģēdija Zolitūdē, veikalā "Maxima".

Zolitūdē sagruvušā lielveikala “Maxima” traģēdijas krimināllietas izskatīšanā jau ilgāku laiku neizdodas nopratināt svarīgu liecinieku – apsargu, kurš, pēc citu liecinieku stāstītā, izslēdzis signalizāciju. Viņam lietā piemērots cietušā statuss. Prokuratūras ieskatā, Igora Vītola veselības stāvoklis viņam neliedz ierasties tiesā un tiek izmantots par aizbildinājumu, vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

No vairāku liecinieku mutes izskanējis, ka tieši Igors Vītols esot traģēdijas dienā atslēdzis veikala signalizāciju. Prokurors raidījumam norāda, ka Vītols, aizbildinoties ar veselības stāvokli, vairāku gadu laikā tiesas sēdi kavējis jau vairāk nekā desmit reižu.

“Es neuzskatu, ka veselības stāvoklis ir tas iemesls, kādēļ viņa ierašanās uz tiesas sēdi tiek atlikta un atlikta,” uzskata prokurors Agris Skradailis.  “Tiesas zālē ir bijuši cietušie, liecinieki, kuru veselības stāvoklis ir bijis daudz kritiskāks,” turpina prokurors.

Kurā ārstniecības iestādē un kādas traumas Igors Vītols ārstē, to viņa pārstāve “Panorāmai” neatklāja.  Tikai norādīja, ka Vītola ārstēšanas ilgums neesot prognozējams. Tiesa pieprasījusi ārstniecības iestādei sniegt kokrētākas ziņas par Vītola veselības stāvokli.

Plašāk pievienotajā video.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Apsargs bez paveles izslegt signalizāciju nevar. vinjam kads deva rikojumu.

  2. Nu kas tas ir? Vai tiešām nevienam neinteresē kāpēc visi kam ir kādas “ziepes” pēkšņi ilgstoši slimo? Kas ir tie ārsti, kuri izsniedz slimības lapas un palīdz tukšot sociālo budžetu?

  3. Laventa vīrusss – un par cik $ ?

Draugiem Facebook Twitter Google+