×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
17. aprīlis, 2018
Drukāt

VIDEO. Žurka sagrauž uz Rīgu pasta paciņā sūtītos angļu saldumus (8)

Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu'"' video.Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu'"' video.

Žurkas izbāzenis Latvijas Dabas muzejā.

Tieši pirms Lieldienām Rīgas iedzīvotājai Inārai no Londonas Anglijā tika izsūtīta pasta paciņa. To izņemt viņa devusies uz Rīgas 82.pasta nodaļu 9.aprīlī. Darbiniecēm vajadzējis ilgu laiku, lai atrastu šo sūtījumu, kas pēc tam izbrīnījis ne vien pasta darbiniekus, bet arī pašu Ināru, vēstī TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pasta paciņā tika sūtītas dažādas konfektes un šokolāde. Kad sūtījums tika nodots Inārai, jau bijis skaidrs, ka ar to kaut kas īsti nav kārtībā. Ināra, rādot pasta paciņu, “Bez Tabu” stāstīja: “Viena konfekšu paciņa bija saplēsta, ar driskām. Konfektes bija apgrauztas. Šokolāde bija apskādēta ar visu papīru. Redzamas kodumu pēdas. Vai pasts nav atbildīgs par to, ko piegādā klientiem? Viņiem vienalga?”

Raidījums “Bez Tabu” sabojāto šokolādi nogādājis pie Latvijas Dabas muzeja speciālistiem, kuri dažu sekunžu laikā noteica, ka šajā gadījumā viennozīmīgi vainojama žurka.

Žurku, visticamāk, pievilinājusi šokolādes smarža. Tā mierīgi pamielojusies ar Anglijas saldumiem un aiztipinājusi tālāk. “Latvijas Pastā” stāsta, ka regulāri tiekot saņemti bojāti pasta sūtījumi. Tikai pasta škirotavā Rīgā esot pieejama līmlente ar speciālu uzrakstu, ka sūtījums saņemts bojātā veidā. Līmlente neesot katrā pasta nodaļā.

“Saņemot bojātu sūtījumu, uz tiem tiek uzlīmēta atbilstoša uzlīme. Par katru šo gadījumu tiek sastādīts neatbilstības protokols. Šogad jau esam noformējuši ap 240 šādus paziņojumus, informējot ”Royal mail”, pēc notikušā raidījumam atzina “Latvijas pasta” pārstāve Gundega Vārpa.

Plašāk pievienotajā video.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Gribam būt moderni>Magda Atbildēt

  Rindas pasta nodaļās bieži tiek radītas mākslīgi! Jo,lai nopirktu tikai vienu pašu pastmarku vai aploksni,par precīzu naudu-bez atlikuma,jāizņem ir automātā talons ar kārtas numuru un jāgaida kopējā rindā ar pensiju saņēmējiem un laikrakstu un žurnālu abonētājiem! Tajā pat laikā pie pārējiem lodziņiem,klientus neviens neapkalpo!

 2. Vienkāršs risinājums Atbildēt

  Negribam pat žurkām nodarīt pāri? Ja jau peles un žurkas var turēt metāla būros,tad kāpēc gan šādos (lielos) metāla būros nevar uzglabāt pakas,atstājot šoreiz žurkas un peles ārpusē??!

 3. Diemzel, ari Anglija ar pacinam pastos mielojas peles un zurkas. tapec labak sutit metala, jeplastikas karbas varbut.

 4. Nav brīnums pēc gada iet izņemt paciņu…izsūtīta 27.aprīlī….iet izņemt 9 aprili

 5. Stijums tādā labā iesaiņojumā,ko kundze saņēmusi no Anglijas,nav mitruma bojāts,tas ir žurkas sagrauzts LV pasta nodaļā.

 6. Koda britu pasta darbinieki!

 7. Nesaprotu kapēc to parazītu iestādi nevarētu likvidēt un par oficiālo Pastu pieņemt Omnivu?
  Cilvēkiem patīk Omniva, jo tā sevi pāris gadu laikā ir pierādijusi par kvalitatīvu un un ērtu.
  Nesen biju mazpilsētā, pie Omnivas pakomāta rindas, pie milzīgas kvadratūras Pasta nodaļas ne1 pat tuvumā nepieiet.

Draugiem Facebook Twitter Google+